Skoči na vsebino

Monza - 14.12.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

David Pipan

McLaren MP4-12C GT3

 

Upam da bom dobil filing cez dirko nov volan [dance] mogoce mal zamudu trening,pridem pa na kvalifikacije-dirka.Razn ce ne pride kaj vmes da zaspim,naporen delovni vikend

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: Za dobri dve desetinki zgrešil pole. Mitja je odpeljal bliskovit čas!

 

R: Matic je pozabil, da imamo leteči start in je poletel mimo vseh. Potem nas je spustil nazaj, ko je ugotovil, da je storil napako. Leteči start je malo popestril startno proceduro. Spredaj je vse potekalo brez težav, ne vem kako je bilo kaj zadaj. Na začetku mi je za ovratnik močno dihal Anže, vendar mimo ni prišel. Mercedes je v Monzi res močan. Končno vsaj na eni progi. Mitja me je po dveh krogih spustil mimo. Potem nisem več gledal nazaj in delal hotlap za hotlapom. V bokse sem šel malo bolj zgodaj. Kljub temu, da sem bil osamljen spredaj, sem se zelo trudil, da sem dosegal take čase. Na koncu sem v cilj s 17 sekundami pripeljal popolnoma prešvican.

 

Obvezni boksi in leteči start je bil super. Meni nekaj ni delal mikrofon na TS - pa nisem ugotavljal kaj je narobe. Sedaj sem ugotovil, da sem imel še na slušalkah mutan mikrofon.

 

Kako se je vam zdelo?

 

Rezultati

 

EDIT: Anže in Simon nista imela nameščene aplikacije PLP. Prosim, da se držita pravilnika in za naslednje dirke namestita vse potrebno.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Meni je bilo super. Samo sem malo skeptičen, kako bi tale leteči štart zgledal z 24 divjaki na štartu :) Predlagam, da ga še sprobavamo do naslednje dirke za prvenstvo, pa se potem odločimo za naprej.

Q: Nisem se preveč trudil, na koncu probal še en hiter krog in naredil napako ter v boksih dočakal konec kvalifikacij.
R: Nidler je hudo štartal, prehitel vse, no potem je ugotovil zmoto in vse spustil nazaj :) Po napaki mislim da Novaka pred mano smo jaz, Kurent in Marjan nekaj kolovratili za njim ter komaj zmotali mimo, jaz še najbolje (pridobil 3 mesta). Novak je nato odstopil (a sem imel jaz kaj prste vmes? Ni se mi zdelo, da bi ga zaprl ali ruknil). Vodilne trojice nisem dohajal, dokler ni Anže naredil napake in razbil dirkalnik :) takrat sem prišel mimo in ga držal na varni razdalji, dokler nisem napravil par napak in driftov ter me je ujel. V bokse je odšel krog pred mano in izbral napačne gume, tako da se nisem preveč matral za njim, saj sem vedel, da ga bo v zadnjih krogih zmanjkalo, kar se je tudi zgodilo :)

Dobra dirka, kar dober tempo, bo pa še treba malce nastavitev in treninga :)

Aha, pa Dejan, ob letečem štartu moraš voziti za tistim pred tabo (pa ne dobesedno - tistim, ki je pred tabo na kvalifikacijah, to je bil danes Marjan, vozil si pa za Alešom, ki je štartal 2 mesti pred tabo :) )

Link to post
Deli na drugih straneh

Čestitke stopničkam in vsem ki so končali dirko.

Več takšnih dirk potrebujemo.

Leteči štart je preprečil crash v prvem ovinku. Mene je mislim da Matej sicer rahlo taknil od zadaj in razbil šipo, amak se nismo vrteli vsepovprek. Obvzen PIT je tudi popestril vse skupaj a se še lovimo in delamo napake.(narobna izbira gum, jaz sem dal repair body in je trajalo uuuuuuu)

Bo treba na en list spisat, kaj je treba porihtat pred dirko. Zadnjič sem dal verify files on mi je šla nastavitev za stekla nazaj na 0.65.

Na teamspeaku smo uživali in res priporočam, da namestite in uporabljate.

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...