Skoči na vsebino

Imola - 30.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Aplikacija je predvsem za pomoč organizatorjem, da kaznujejo tiste, ki sekajo. Sicer pa ne vem kaj delate, da se po ravnini vozite izven proge. Poleg aplikacije, bomo kazni podeljevali tudi naknadno na podlagi prijav ostalih dirkačev.

 

Nekateri kar lepo sekate vsak krog, brez kakšnega pomisleka...

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma, hroščat je špil u pm, lahko imaš novega ferrarija pod havbo, ali pa 5 let staro gajbo, pa ti zna isto delat. Sam imam jajca od kom'pa, pa mi deluje bp, sicer imam šminke izklopljene, samo dela bp.

Kaj drekaš, jst nimam cajta cel teden trenirat pa vsako nedeljo pol 3 ure dirkat.

Če bi namesto 5h na tri tedne (kar je v bistvu 15 min na dan), prišli na vse testne dirke, bi se vam poznalo tako na konstantnosti, kot tudi boljših časih. Jaz tudi nimam vsak dan čas sedet po 2-3 ure

Aplikacija je predvsem za pomoč organizatorjem, da kaznujejo tiste, ki sekajo. Sicer pa ne vem kaj delate, da se po ravnini vozite izven proge. Poleg aplikacije, bomo kazni podeljevali tudi naknadno na podlagi prijav ostalih dirkačev.

 

Nekateri kar lepo sekate vsak krog, brez kakšnega pomisleka...

Kako sekajo? A ne dobijo vožnjo skozi bokse za kazen.

Tudi moja pohvala opisu Rokovnjača. [ok]  Če bi se še podpisal [wall] bi bil pa že čist tko kot ostali...

Damir tist replay pa ne deluje ravno?

Link to post
Deli na drugih straneh

Fantje, tud če je šlo vse narobe, Rokovnjačev esej [champ] poplača vse. Sam še v trde platnice (ok, v mehke pol, ko bo že slaven, pa bo hotu v vsako slovensko vas prit) ga oblečemo, pošlemo na kulturno ministrstvo in evo, ma takoj Prešerna za 2015. A cr-ja pa noben nima oz. ste ga vsi povozil?

Gledam rezultate in hej, pa jaz niti nism tok zlo počasn. Res je HL neki druzga kot dirka, sam se mi zdi, da je šlo tm okol 1:50 z mclarnom, pa ene tri kroge sem naredu, k me je potem kr minil, ko sem vidu razliko do wr na RSRju.

 

Aja, Mitja ima 12 najhitrejših krogov, pa sam 2 kroga je bil v vodstvu? A v 13. je šel na espresso? Drugač je pa tale results preglednica super.

Link to post
Deli na drugih straneh

Začel je zadaj. Potem je šel vmes v bokse... S Troštom sva ga potem čakala, da bi še malo dirkali, ker je bilo brez veze se furat sam spredaj. Na koncu sem ga "spustil" predse, zato je samo 2 kroga vodil... Mitji pač ni do dirkanja, je hotu še dva hotlapa spravt notr :)

Link to post
Deli na drugih straneh

hhaa Rokovnjač nasmeju si me legenda..(Mkvarn) hahaahh

 

Drugace je bilo kar vredu vse ostalo,prvi ovinek sm jz dobil od zadaj nekoga ter mi spredno šipo razbil,poslednicno sm tudi nekoga pred menoj zadel,ampak vsaj spredno odbijac je prezivel,nc se ni obarval.

 

Uf ja na splosno o sami testni dirki,kr fun nism si mislu da bom kar konstantno dobr vozil,ker sm si vzel 14 dni odklop od same assete corsa.Vceraj sm si pa rekel nc gremo se prijavit pa da vidim kako bo.Pa ni bilo slabo,s tega vidika da sm naredil na practice mogoce 2-3 izleta ker sm bil cisto brez filinga pozna se 14 dnevna odstotnost.Je bilo pa tokrat bolje prevozil celo dirko brez neke resne okvare mojega Mclarna kot bi rekur rokovnjac Mkvarna  [ok]

 

Kvalifikacije kr solidne,zacetek mel hard gume sm videl da ne morem sledit vašim casom sm vzel direkt medium gume 8 pozicja ni bila slaba za dirko sm pa vedel da nimam slab tempo na hard gumah.

 

Dirka štartal solidno hotel sm prehitet mclarna pred menoj samo sm rajse malo zadaj bil nakar bremzam bum od zadaj,poslednicno sm se nekoga butnil pred menoj mislim da je bil Marjan nism pa cisto siguren(tko da sry jz sm tud dobil od zadaj+sipa sprednja šla nism tle nc mogel pomagat si)nadaljeval sm tako da ni bilo nekaj panike,zaradi neogretih gum sm 1 ovink letel vn po lastni napaki me je zavrtelo,ujev sm ritem dalje,mel s kurentom nekaj ovinkov lepe borbe samo sm videl da je bolse da se nehava zajebavat ker so pred nama dva dirkaca lep usla sm reku konc zajebancije(si me lepo prehitel na startni ce prav vem itak mecka pa ravnina) nekako okoli 13-14 kroga so mi gume drsele 1x malo zletu s ceste najbol me to znervira ko si mas tako avto postavlen da moras nazaj zafurat potem pa se naprej.V naslednih krogih sm ujel ritem casi si bili potem konstantni,samo ne vem kaj se je zgodilo z maticem ko sm ga ulovil je sel kar vn.Potem pa zadnih 8-9 krogov križarjenje do cilja

Link to post
Deli na drugih straneh

Teammate, super napisano. Tako se to dela. Kva dela Skywalker Racing.

--

Je že kje replay od "nesreče" mene in Andreja?

Me prav zanima kdo je bil "smotan" :)

(čeprav vem kdo je bil, samo za druge).

 

Lepo da priznaš, da tud ti kdaj koga butneš  [krniki]

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...