Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

+ pazite na BMWje, vsako božanje po riti se konča z vrtenjem!

Ah, dej dej. Zdej se bom pa po jajcih okol BMWjev vozu. Če imate prednost na startu, ste pa vsaj nekje v minusu ;) That is racing, zakaj si si pa zbral BMWja :)

Link to post
Kaj če bi imeli mi tudi po dirki kaj takega :

http://race2play.com/broadcast/show/5

[smoke]

Že video po vsaki dirki zmontirat je težava, saj si mora nekdo vzeti precej časa, kaj šele, da bi dodal komentarje. R2P si to lahko privošči, ker ima plačljivo članstvo in zato večji budget, sloracing je pa še vedno na prostovoljni bazi.

Lahko pa se zmenimo, uvedemo članarino laugh.gif, najamemo Ališiča [Jel2] in zadevo spravimo na višjo raven.

Link to post

Zgleda, da meni ne bo uspelo priti na dirko, sem se zataknil v službi. Bom vse naredil, da mi uspe, samo slabo kaže [wall]

Se že vnaprej opravičujem kolegu iz moštva, če me ne bo :|

Link to post

Hehe, dej no glih Alešiča si najdu... glede na to da najde povprečno 10x priliko za svoj ualalala

v f1 na eni dirki, bi pri nas samo tulil od začetka do konca [Jel2]

Link to post
Hm....jst sm pred parimi urami dobil iglo v koleno in izpustil deci krvi. Zdej bom požru en pain killer in se vidimo na dirki.

sliš se super, ju3 in nadaljni teden pa hodit ne boš mogu...

ne se zajebavat pob.

k se začne enkrat... je PANIKA!

sem lani na pripravah za maraton nekj poškodoval, in trmasto nadaljeval s pripravami...

še danes ne morem tekat, skakat in imam težave z večjimi "napori"...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...