Skoči na vsebino

1. Nurburgring GP - 9.11.2014


Recommended Posts

Mercedesa je res zelo težko prehiteti. To je dejstvo, sploh zaradi velike končne hitrosti, ki pride do izraza na hitrih dirkališčih, kot so ž bila omenjena zgoraj. Ampak se ga da lepo peljati (sem naredu par prvih testnih krogov).

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 442
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEKAJ SLIK                        

Lahko samo rečem, kapo dol vsem, ki tole organizirate. Sam sem fural ligo v Gran turismu in vem koliko dela je, ki ga noben ne ceni in se ga ne vidi, da so potem ob nedeljah dirke, kot se šika in je f

Js sm bil 1. , trošt 2., zokid 3. ostali so pa disconektal. 

Posted Images

Jaz sem skoraj znorel, ko smo menjali na sls... prej sem z bemfo z default setupom lahko peljal (silverstone na primer) 1,5s hitreje brez da bi pomislil, sls pa mi je bežal v vsakem ovinku in prav ni bilo prijetno vozit.

Pol je pa prišel pravi set in je zadeva čisto druga. Verjetno se ne bom boril za zmago, se bom pa vsaj lahko boril, ker vem kako se bo avto obnašal :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo, potegnil nek setup iz interneta...Iz 2.01.800s na 1.59.500s v tretjem krogu. Razlike v nastavitvah v primerjavi z mojim, pa čisto v nek ekstrem. Je pa sigurno boljša osnova, za pridet na 58... :)

 

Kaj pa DL link :D Bi bil zelo vesel ;) Sem pa vesel,da ti je uspelo prebiti magično mejo ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...