Skoči na vsebino

1. Nurburgring GP - 9.11.2014


Recommended Posts

Ne pridem pod 58.0 pa da se j... :D z mclarnom, to je nekaj set narobe al ne vem (krila 1/3 al pa 0/3, spreminjal camber, vse živo, nič ne pomaga......je rezerve pol sekunde verjetno s tem setom, to je pa to, 56 pa ni varjante da bi peljal....), ker sem nardil 50 laps :D

 

grumpy cat is not amused. :)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 442
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEKAJ SLIK                        

Lahko samo rečem, kapo dol vsem, ki tole organizirate. Sam sem fural ligo v Gran turismu in vem koliko dela je, ki ga noben ne ceni in se ga ne vidi, da so potem ob nedeljah dirke, kot se šika in je f

Js sm bil 1. , trošt 2., zokid 3. ostali so pa disconektal. 

Posted Images

Zanima me glede TC v prvenstvu. V pravilniku pod pomočmi ne piše da bi server omogočal TC zato me zanima če bo TC popolnoma izklopljen ali bo narejen na Factory? Zanima še me tudi kaj moraš naredit oz. kako parkirat v boxe da te zazna... namreč nikakor mi ne uspe da bi mi pokazalo setup meni... edino v primeru če pritisnem esc in back to pits...

 

 

2.8.2 Pomoči

 

Strežnik bo dovoljeval uporabo samodejne sklopke ter ABS.

 

Če si kje kaj drugače zasledil, te prosim, če me usmeriš tja, da popravim.

Link to post
Deli na drugih straneh

TC bo off. Razmišljam, da bi še ABS izključil, ker ima tyre model flat spots. In se tega ne da izkoristt, če imaš ABS vključen. Samo je že sedaj preveč razlik med vozniki, tako da bomo vsaj to pustil.

 

Na prvi testni dirki sem si ponesreči izključil ABS in sem takoj uničil gume. Potem ti skos blokirajo gume na enem in istem mestu, ko enkrat zajebeš.

Link to post
Deli na drugih straneh

Gt2 klasa ima factory abs na off.Lahko bi eno mini serijo eventov naredili s to klaso.

 

 

Pri tc-off je pa zdaj dobro naredit en al dva-tri 8)  trening dirke,da vidiš,kaj v setupu je dobro spremenit,ko gumam popusti grip.

 

Pri quall.krogu pa ne upliva nič,ker guma drži kot pribita.(100%grip)

 

 

ps..en update sedaj dela AC

Link to post
Deli na drugih straneh

Upam da bojo gume tak obnucane da bo potrebno v boxe

Dvomim ,da bo komu  brez postanka uspelo prevozit 38-40 krogov al kolikor jih že bo.

Strategija bo morda hard -hard,hard- medium,al pa drzna medium-hard.pa pri benzinu se da tud mal strategije delat!!!al it s polnim tankom al.....

NE GRE VEČ TAKO,DA ODTRENIRAŠ  POL URCE PRED TEKMO IN ODVOZIŠ 40 KROGOV [it] NA IZI

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...