Skoči na vsebino

1. Nurburgring GP - 9.11.2014


Recommended Posts

Jst upam, da ne bo še kak updejt med našimi 3 dnevnimi kvoliji, ker bo en velik drek potem ratal.... 

 

Kar se tiče kvolijev sem pripravljen, za dirko pa tud tuhtam kako in kaj. Mogoče probam Šumijevo odtrganijo iz Hungaroringa. Pač 40 hotlapov :) 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 442
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEKAJ SLIK                        

Lahko samo rečem, kapo dol vsem, ki tole organizirate. Sam sem fural ligo v Gran turismu in vem koliko dela je, ki ga noben ne ceni in se ga ne vidi, da so potem ob nedeljah dirke, kot se šika in je f

Js sm bil 1. , trošt 2., zokid 3. ostali so pa disconektal. 

Posted Images

Ne bomo ga onemogočili. Saj pravim, da mi je malo škoda, ker z ABSom ne izkoriščamo te možnosti poškodb gum (flat spots). Ampak bom že preživel. 

 

Trening serverja ni. Je bilo kar nekaj trening dirk, poleg tega bo server online četrtek, petek in soboto zaradi dodatnih kvalifikacij, kjer boste  imeli tudi pracitce in race sessione, ki se jih lahko udeležite po želji.

Link to post
Deli na drugih straneh

slo-racing gt3 practice

sloracing

 

Naštiman je 100% grip, practice in quali 60min, dirka 10 krogov (malo za lušte).

 

Server lahko pustim online do večera, nekje do 23h. Vklopim ga lahko tudi jutri čez dan, ugasnil ga bom pred začetkom uradnega eventa.

Tale gre preko moje "racing" kište in se ponoči ugaša :)

 

ps še en mali update je pravkar prišel...

Link to post
Deli na drugih straneh

TC bo off. Razmišljam, da bi še ABS izključil, ker ima tyre model flat spots. In se tega ne da izkoristt, če imaš ABS vključen. Samo je že sedaj preveč razlik med vozniki, tako da bomo vsaj to pustil.

Na prvi testni dirki sem si ponesreči izključil ABS in sem takoj uničil gume. Potem ti skos blokirajo gume na enem in istem mestu, ko enkrat zajebeš.

Naše pedalke še zdaleč ne simulurajo realnih, zato je težko dobiti feeling pri zaviranju brez abs-a. Bi bilo skoraj mission impossible voziti tako dolgo dirko.
Link to post
Deli na drugih straneh

Bo počas treba zamenjat Momota :)

 

Ah dej no, kot da so druge pedalke kaj boljše. Jaz mam mojega momota porihtanega, full trde vzmeti not, tako da je pedalo za zavoro bi rekel super, ampak se nikakor ne more kosati s pravim. Pa niti ni to, ni samo pedalo krivo, pač v RL se vozi čisto drugače, drugi občutki.

Link to post
Deli na drugih straneh

V današnjih časih, ko smo vsi razvajeni z ABS om furat, se mi zdi nemogoče, da bi odpeljal dober krog brez njega. Kapo dol mojstrom ki to zmorejo na volanih in pedalkah, ki so na razpolago. Sem probaval, pa je jebeno težko, koncentracija mora biti res hard na bremzanju, ajde z nekimi povprečnimi avti še gre, takoj ko dobim v roke bolid sem pečen.  

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...