Skoči na vsebino

Racerig by zokid


zokid

Recommended Posts

Evo kot sem obljubil Playu, sem nardil video, kako zgleda vožnja na projektorju.

Za lažjo predstavo se slika projekcira na 106 cm dolžine in 70 cm višine, resolucija pa je 1920 x 1080p.

davorin-sim-001.jpg

davorin-sim-003.jpg

Vožnja F1

Vožnja WTCC z DIY IR-Trackerjem

Link to post
  • Odgovori 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Test novega seta  

Z projektorja nazaj na monitor, tokrat triple

Končno zvezal tote k.......... drote , zdaj imam že za okoli 40 m kabla razpeljanega po rigu na dashboard sem dodal še ledice tako da mi svetijo ko prizges recimo brisalec, luci itd...

Mater sami high technologyji. :D Jaz pa klošarim, na 17 inčni, že skoraj razbiti škatli od ekrana, na eno leto starem momotu, tepih (podlaga) je star že več kot desetletje, še najbolj smešno pa je to, da je stol v tem trenutku vreden več kot ekran in volan skupaj. Stol pa sploh ni dober za dirkanje, je preveč pokončen, pa še koleščke ima... V primerjavi z nekaterimi sem jaz caveman. [Jel2] Aja pa ekran moram postrani gledat ko vozim, ker je za v sredino mize predebel. :D

adri-sloracing.jpg

Link to post

Ja Davor zakon imaš [ok] Glih prou veliko sliko, hvala za video. Pa lepo zgleda, ko voziš s track-kerjem, pa dirke voziš tako al ne?

Adri zmen se z Murnom če gre kaj do NM, pa ga meni pusti, jaz pa sem 3x teden v Krškem. Drgač maš pa čist vredu, sm ne morš postran gledt no, kako ti rata.

Link to post

Brez ir-trackerja si sploh ne predstavljam vozit, pogledam tja kamor hočem [ok]

Kolk pride zdaj ta zadeva?

igi je enkrat delal test za revijo Joker, pa je rekel, da je bolj za vojaške simulacije...za dirkačine pa da se ne obnese najboljš.

Hehe, vidim da je tudi podpora za DiRT 3 :)

Link to post

Če ga delaš sam pride tam okoli 10e stroška, če ga kupiš pride tam od 130e naprej

bom pa zaradi velikega zanimanja za izdelavo ir- trackerja nardil v naslednjih dneh vodič v besedi in sliki

je zelo uporabna zadeva saj ne rabiš iskati tipk pa pogled levo in desno, pogledi v apex so boljši, imaš en milijon nastavitev od hitrosti do rotacije itd......

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...