Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 331
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če bi vsak nergač tule (Marjan, Benjamin, in podobni.... ) polovico svojga časa, ki ga prebije na forumu namenu dirkanju in pripravi za prvenstvo, ne bi bilo, tako velikega vsipa (ali pač, ker nekater

Zdej vas mam pa povn kufer! Noben od vas nergačev ni prispeval k boljši kvaliteti tega prvenstva z ničemer kot z jamranjem in jokanjem. Pa časovnica ni OK, damage je prehud, SLS je prehiter, SLS prema

Danes sem sprobal dirko (Imolo) z 70% poškodbenim modelom in zadeva mi je veliko bolj realistična, kot ko je vklopljen 100% model.   Hec je v tem, da pri 70% ob rahlih trkih, ki se dogajajo ob štart

Torej po malo večjem testiranju, sicer še bom kr dosti kot kaže ampak da malo povem kak se mi zdi da bi blo pametn nardit.

 

1. Izločimo corvetto in namesto tega damo mercedeza, prav tako bi blo fajn še stestirat te nove avte kako so hitr lotus gt4, ferrari gt2? Ampak mislim da odpadeta.

 

2. Dodamo obvezni postanek, ker boxi lepo delujejo prav tako imajo dober način kako delujejo, sicer ne za formulo ampak za gt serije je realno da je malo daljši.

 

3. Dodamo damage, ki je za moje pojme zelo dober in realen. Prav tako je še tu vprašanje opcije na serverju da imaš gretje gum pred štartom, vprašanje je če štartamo na hladnih in tvegamo nered na štartu, prav tako kakšne nastavitve steze "green" se mi zdi najbolša možnost.

 

4. Spremenimo proge, samo official. Torej dodamo Mugello, Vallelungo, Silverstone..

  • Nurburgring GP 
  • Imola 
  • Monza 
  • Spa
  • Mugello
  • Silverstone

5. Jutri bom formatiral računalnik in ponovno nastavil vse porte ker zdej mam že celo zmedo, ampak glede na multija trenutno zgleda vse bolj stabilno in prav tako nisem videl niti enega poskoka avtov, pingi pa so bili okol 100 na serverju pa ponavadi več ko 20 ljudi. Tako da če mi rata do petka zagnat vse skup se lahko prvenstvo hitro začne. 

 

6. Glede na to da bomo dodali mercedeza, bi v ta namen zavlekli celotno prvenstvo za en teden in če bo šlo vse tako kot mora mislim da bi lahko prvo dirko izpeljali 26.10. Mislim da je to čisto možno in realno.

 

Server ima zdej več opcij za nadzor pomoči, TC, ABS, damage tako da to bomo še vidl kako bo omejeno, baje lahk celo dodaš AI-je. Skratka ta tedn se testira server, tiste ekipe ko bi rade menjale za mercedeza bo treba sporočit, js vsekakor bi da bo bolj pestro.

Link to post
Deli na drugih straneh

Torej po malo večjem testiranju, sicer še bom kr dosti kot kaže ampak da malo povem kak se mi zdi da bi blo pametn nardit.

 

1. Izločimo corvetto in namesto tega damo mercedeza, prav tako bi blo fajn še stestirat te nove avte kako so hitr lotus gt4, ferrari gt2? Ampak mislim da odpadeta.

 

2. Dodamo obvezni postanek, ker boxi lepo delujejo prav tako imajo dober način kako delujejo, sicer ne za formulo ampak za gt serije je realno da je malo daljši.

 

3. Dodamo damage, ki je za moje pojme zelo dober in realen. Prav tako je še tu vprašanje opcije na serverju da imaš gretje gum pred štartom, vprašanje je če štartamo na hladnih in tvegamo nered na štartu, prav tako kakšne nastavitve steze "green" se mi zdi najbolša možnost.

 

4. Spremenimo proge, samo official. Torej dodamo Mugello, Vallelungo, Silverstone..

  • Nurburgring GP 
  • Imola 
  • Monza 
  • Spa
  • Mugello
  • Silverstone

5. Jutri bom formatiral računalnik in ponovno nastavil vse porte ker zdej mam že celo zmedo, ampak glede na multija trenutno zgleda vse bolj stabilno in prav tako nisem videl niti enega poskoka avtov, pingi pa so bili okol 100 na serverju pa ponavadi več ko 20 ljudi. Tako da če mi rata do petka zagnat vse skup se lahko prvenstvo hitro začne. 

 

6. Glede na to da bomo dodali mercedeza, bi v ta namen zavlekli celotno prvenstvo za en teden in če bo šlo vse tako kot mora mislim da bi lahko prvo dirko izpeljali 26.10. Mislim da je to čisto možno in realno.

 

Server ima zdej več opcij za nadzor pomoči, TC, ABS, damage tako da to bomo še vidl kako bo omejeno, baje lahk celo dodaš AI-je. Skratka ta tedn se testira server, tiste ekipe ko bi rade menjale za mercedeza bo treba sporočit, js vsekakor bi da bo bolj pestro.

 

Jaz bi datume pustil,da se naredijo skini za MB in ostale,če še je potrebno,da se izvede testna dirka,da ne bo spet polomija ;) Kot sem že pisal,se nam nikam ne mudi,ker ne bo konec sveta (vsaj na 24 ur niso nič omenili :D )

Link to post
Deli na drugih straneh

Zamex lepo si napisal, vette se odstrani pa je. Drugače pa probaj kolko hitrejša sta GT2 avta od GT3, ker če je razlika napr. na SPAju okoli 1sec, bi jaz dal še te2 avta (BMW in Ferrari) v uporabo POČASNEJŠIM VOZNIKOM. Sicer ne vem točno kdo to so, ampak po prvi testni bi se že pokazalo. (Seveda če ni avto 15kmh hitrejši na ravnini)

Link to post
Deli na drugih straneh

Torej po malo večjem testiranju, sicer še bom kr dosti kot kaže ampak da malo povem kak se mi zdi da bi blo pametn nardit.

 

1. Izločimo corvetto in namesto tega damo mercedeza, prav tako bi blo fajn še stestirat te nove avte kako so hitr lotus gt4, ferrari gt2? Ampak mislim da odpadeta.

 

2. Dodamo obvezni postanek, ker boxi lepo delujejo prav tako imajo dober način kako delujejo, sicer ne za formulo ampak za gt serije je realno da je malo daljši.

 

3. Dodamo damage, ki je za moje pojme zelo dober in realen. Prav tako je še tu vprašanje opcije na serverju da imaš gretje gum pred štartom, vprašanje je če štartamo na hladnih in tvegamo nered na štartu, prav tako kakšne nastavitve steze "green" se mi zdi najbolša možnost.

 

4. Spremenimo proge, samo official. Torej dodamo Mugello, Vallelungo, Silverstone..

  • Nurburgring GP 
  • Imola 
  • Monza 
  • Spa
  • Mugello
  • Silverstone

5. Jutri bom formatiral računalnik in ponovno nastavil vse porte ker zdej mam že celo zmedo, ampak glede na multija trenutno zgleda vse bolj stabilno in prav tako nisem videl niti enega poskoka avtov, pingi pa so bili okol 100 na serverju pa ponavadi več ko 20 ljudi. Tako da če mi rata do petka zagnat vse skup se lahko prvenstvo hitro začne. 

 

6. Glede na to da bomo dodali mercedeza, bi v ta namen zavlekli celotno prvenstvo za en teden in če bo šlo vse tako kot mora mislim da bi lahko prvo dirko izpeljali 26.10. Mislim da je to čisto možno in realno.

 

Server ima zdej več opcij za nadzor pomoči, TC, ABS, damage tako da to bomo še vidl kako bo omejeno, baje lahk celo dodaš AI-je. Skratka ta tedn se testira server, tiste ekipe ko bi rade menjale za mercedeza bo treba sporočit, js vsekakor bi da bo bolj pestro.

Se strinjam. Najbolj logicno. Bi pa tocen datum prve uradne dirke pustil odprt. Ko se bo vse stestiralo in naredilo skine, bi objavil tocen datum.  

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...