Skoči na vsebino

Porsche SuperCup LeMans 20.11.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 115
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Koliko bi vas bilo za, da naslednjo dirko peljemo Race07 (WTCC)? Dejte ta komentar všečkat da vidim če je kaj zanimanja Že dolgo ni bilo dirke v Race07, pa mislim da bi znalo bit zlo zanimivo

Kombinacija proge in avta je super, res škoda če nas bo premalo. Mogoče se prestavi na naslednji torek, kot je predlagal Sennas?

Ja ma v rF bo treba še kaj odpeljat preden "soon" pride multi za AC

Nobenga od "favoritov" ni bilo ;) ti Bonča si pa k otrok :) Če po 5 letih nadrkavanja tega rF enkrat neki zajebava pa prec zbrišeš vse skup....

Ja, kaj takega se mi še nikoli ni zgodilo. Probal sem use, prebral na netu, ampak točno za to napako, pa nisem nič dobil. Un Help/Assistant od rFpa itak ne dela. Tako, da res ne vem kaj je narobe. Itak imam še staro "kopijo" (ne novo inštalacijo) na disku, pa prav tako ne dela.

Ponavljam, to sem mi še nikoli ni zgodilo, vedno ko sem dal nove winse gor in zagnal rF mi je šel na net in vpisal sem staro kodo in vse je bilo ok.

Kaj ga je pa sedaj pičilo, pa pojma ne.

Tako, da če se komu kaj sanja, zakaj meni javlja, da ni povezave z netom (pa itak da je), naj kaj svetuje, nisem še čisto obupal ;)

Link to post
  • 2 weeks later...

Race Injection (največji RACE07 pack) + druge igre 3,54€.

Evo čeprav dirke verjetno ne bomo imeli, sem nabavu ker dosti vozim race injection multiplayer :D in je ski**ow nagajal pri setupih. Samo kako je možno, da je race injection z vsemi temi dodatki velik 17 gb? Al pa mi je steam narobe kazal pri začetku instalacije...

Če pa hoče kdo kakšen key iz tega bundla pa naj pove, js ne bom nič druga rabil... ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...