Skoči na vsebino

GT Series Bryce Canyon 23.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 172
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsaka čast Bonča in Joco in ostali. Jaz pod 1:18 ne pridem pa če grem peš po koleke v Rim...

Predlagam Nordschleife za naslednjič, mislim da bi pašalo s temi avotmobili, pa proga je testirana, tako da dela Ja?

Ta proga me spominja na tole: :D

Sam tale dx9 pa pouna proga mi cist sfuka prenosnik. nevozno.

+ ce startas zadaj ne vidis semaforjev

+ kot so že usi povedali je mod hudo prekrmiljen, bi bilo bolje če bi se vozilo :

tudi gt3

www.youtube.com/embed/zlLmR3dUvm8

stestiran in definitvno bolši

http://download1586....1_2012_V1.1.rar

To je samo moje mndenje. Vseeno organizatorju hvala za trud, da se kaj vozi na forumu. Čeprav tale dirka ni bila po načrtih. ( Na štartu poknala guma, pol pa pitsi + prehit in stopngo)

Link to post

Ja čestitke Jocotu, jaz sem se žal razbil ravno krog pred ciljem. Kristian nikogar nisi zajebal :), mislim da smo se vsi kar vsak sam :)

Steza je sicer lepo narejena, ampak žal daleč od tega da je primerna za ligaško tekmo. Za naslednjo stezo je definitivno treba zbrati preizkušeno stezo.

Link to post

Moja prva sim dirka nasploh končana in to z dobrim rezultatom yes! [ok] + tega da me je edn na štartu nabu od uzadi ter me je zavrtelo in poslednjično prehitelo množice dirkačev pa še enkat me med dirko zavrtel [wall] neskončno sem užival sam nevem zakaj tako stiskam volan zdej bom meu pa 2dni muskrfibr [Joj]

Link to post

R1s3......To so skoraj ista moda samo da pri tem GT1 je Astono za 3s hitrejši od ostalih :)

Ko sm za prosti čas vozil ta mod ko sem dal link, nisem nič setupa štelal, pa je avto biu velik bolj vozn (ne tako živčen) tule pa setup od bonče + mal predelan, ker že on je mel kljub temu da je zmanjšal oversteer ga je imel preveč za mene. Pa avto še zmer bl živčn ko pri onem modu :D

kot sem že rekel,

samo moje mnenje

Link to post

Jst bi šel iz štarta ko raketa če ne bi blo Mercedesa pred mano :D Sem se mal naslonu nanjga k ni dal gasa :P

Hvala za udeležbo, hmalu sledi naslednja dirka, z malo lažjim modom. Še razmišljam, ali bo že prihodnji teden (ponedeljek/torek) ali pa čez 14 dni. Kaj bi vam odgovarjalo?

Link to post

Ma ni zaradi avta....Če si bil pozoren na naklon steze si lahko videl da tam ko je drselo je bil naklon steze navzven in zato si imel tak filing.....Probaj ta mod na eni drugi stezi....Je pa res da imajo uni GT1 malo več gripa kot tej

dejte GROBNIK ;)

Link to post

Jst bi šel iz štarta ko raketa če ne bi blo Mercedesa pred mano :D Sem se mal naslonu nanjga k ni dal gasa :P

Hvala za udeležbo, hmalu sledi naslednja dirka, z malo lažjim modom. Še razmišljam, ali bo že prihodnji teden (ponedeljek/torek) ali pa čez 14 dni. Kaj bi vam odgovarjalo?

U pon-srede so prazniki. jih bo imelo pomoje več voznikov čas :P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...