Skoči na vsebino

GT Series Bryce Canyon 23.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 172
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsaka čast Bonča in Joco in ostali. Jaz pod 1:18 ne pridem pa če grem peš po koleke v Rim...

Predlagam Nordschleife za naslednjič, mislim da bi pašalo s temi avotmobili, pa proga je testirana, tako da dela Ja?

Ta proga me spominja na tole: :D

Evo mene, sem uletu - lih do cajta. Joco, Ne, sedaj ne bom spreminjal avta, sorry. Nimam setupa za drugega, ampak kot sem jst probal, so vsi tam-tam, Ferrari je celo najpočasnejši (najmanjša moč in navor). Tako da ostajam. No še nekaj butnem vase, potem pa gaasaaa... :)

PS:

ZA VSE: na kvalifikacijah, PROSIM da NE VOZITE po dirkaški liniji, če miste v hitrem krogu, ali ste naredili napako, ker bo hitro kaj narobe. In PREVIDNO prosim - bo gužba (26 norcev).

Link to post

Odpovedujem udeležbo. Na vsake toliko časa mi pade na 1 fps, čeprav imam detajle na medium in visible cars 6 (50-60fpsov). Na r2p pa sem lahko vozil skoraj na max detajlih. Sicer imam prenosnik, ampak ni tako slab, saj teh težav še nisem imel. Ja, bo treba s časom naprej (nakup novega računalnika).

Link to post

Pripeljem nekako v bokse z zbitim avtom (prvi krog),nato čakam 200 sekund da mi pošraufajo avto. Se mi prižge lučka za temperaturo, speljem in mi po 100 metrih zgori mašina.Toliko o današnji dirki. KR NEKI!!

Link to post

Eh, vozil ene 5 krogov čist sam med tahitro grupo in tapocasno manj-hitro grupo in sm se dolgocasu, nism bil pozorn in bom v steno. Pa je slo kolo. Pol pa se ven iz avta nism znal :D

Ko sm šel s serverja jih je sam še ene 5 fural. Katastrofa :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...