Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

No, G27 čaka lepo pospravljen v kotu na novega lastnika, mene pa je danes razveselil (pa saj smo še vsi po malem otroc, a ne?) Amazonov paket in v njem T300rs. No, sicer je po eni uri čisto prehitro karkoli govorit, samo meni se je zdaj odprl povsem nov svet, kjer cesto res čutim in ne letim na vsakem ovinku ven, če se volanu tako zahoče. Prvič imam lahko FFB na 100%, občutki so [ok], FFB pa posledično - močnejši. V AC sem poskusil tri kombinacije in povsod popravil čas za pribl 2.5 sek (sem še vedno počasen, samo na boljše pa gre). Morda sicer tudi na račun drugačnih nastavitev, sedaj sem kar na defaultu. Edina slaba stran je ta, da volan ni več usnjen in je temu primerno vroč, ga bo treba res z rokavicami (tanke bodo čisto dovolj) vozit, ostalo pa trenutno čista petka. Da se bo le držal približno tako, kot se je Logitech, ki je neuničljiv. Jutri pa poskusim še F1 obroč, morda že danes, če za službo :x končam dovolj hitro.

 

Vem, da ne vem veliko o simracingu, ampak če nisi alien (ti itak ne rabijo volana), se čimprej zmeni s Playem, da še ujame v redu cene.

Link to post

Imam že od prej CSP v2 in originala ne bom niti poskusil. V glavnem jih ne hvalijo prav pretirano (in priporočajo komplet s pedalom za sklopko, ki ima poleg tega tudi bolj odzivna pedala), sem pa poskusil kar z roko in je vsaj stopalka bremze dosti bolj realna, je kar potrebno pritisnit, da zablokira/pride do max. 

Pa še nekaj se mi zdi drugačno od G27. Kot volana je pri G27 precej manjši od 90, medtem ko je pri T300 volan precej pokonci, še posebej, če ga "montiraš" na mizo. Ampak občutek sploh ni slab.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...