Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

Qualif: Kisa a nisam ni jedan lap napravio na mokro,popravim setup krenem na wet i u sector 1 dvije napake,sector 2 i 3 bez greske i dobbro 3

Race 1: Ne bas dobar start uspijem Janka jedva da obidjem,slijedi odlicna dirka i u prvih 4-5 krugova pokusam napad na Sostera ali nije bilo mjesta za obici a iza Janko mene pritiska koji je vozio kao lud hahahaa tako da se kasnije Soster malo odvojio a ja pao zaradi borbe sa Jankom,to je bila fantasticna borba za svaki metar staze,Janko kao i uvijek fenomenalan i bez napake i super fair play borac,cestitke Janko.Do kraja dirke uspijem se odbraniti i pos 2.

Race 2: Ovaj put mnogo bolji start uspijem doci do pos 3 i onda Colak udara Trosta i odbija se na mene ja uspijem produziti ali dobijam suspension problem,Apat me obidje i onda borba sa Apatom u turn 4 Apat pravi napaku i ode malo i sljunak ja pokusam sa untranje strane ali Apat ne da ni metar staze a Janko mi se opeeeet priblizava onda mala napaka i kontakt sa Apatom,Janko odma koristi guzvu,onda sam uspoorio da propustim Apata ali on me nije prosao ali je Janko njega i slijedi replay od Race1,borba do konca dirke ali sada mnogo sam se lakse branio jer sam imao

bolji setup,na koncu pobjeda.

Odlican vikend za mene,sada u Macau zadnja dirka,inace je Macau staza koja mi nikako ne lezi i najvise je mrzim,bice teko odbraniti sampionat od Janka,

sanse za titulu mislim da Janko ima vece 70:30 za Janka :(

Link to post
  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Q: predolgo sem štelal avto, ujel zadnje minute a mi je 2m pred prikazom časa prestavlo na R1. čist jezen in p14 namesto nekje med top5, saj sem imel kar dober setup za dež :D

R1: dober štart, mimo 3, skoraj spregledam Slaparja na levi, pardon, nisem te pričakoval, avta se pa sploh ni slišal k mama TDIja in okol same motorke :D iz prvih dveh ovinkov tesno za Zupanom, ki sem ga dobro prehitel, kasneje še Šimenca ki je zaradi lahkega avta kar dobro peljal. Nadaljujem za Kurentom ki pa je imel kar nemiren avto na zaviranju. Žal sem iz Q na R1 pozabil nastavit moč zavore, tako da sem pešal malo na zaviranju. V 3. krogu Aleš v T1 zopet malo nemirno, žal sem ga zadel in zaplet. Oprosti, zaveterje, splet okoliščin. :( nadaljujem zopet zadaj, napadam in se uspem prebit mimo Zorkota, Dakskoblerja, Zupana, Selčana ... na koncu pa še mimo Šimenca in P7. Zelo razočaran, preveč napak, žal samo P7, bilo je več točk možnih...

R2: popravim setup, štartam iz P2 in bavarci vsi mimo, Čolak v T1 zadane in pobere 3 pred mano, tako da sem iz T2 zapeljal prvi. Držim a ne zdržim časov Kralja in Glavača, ki sta me kmalu ujela. Kralj malo predaleč od zadaj, kamor ni bilo prostora, me zadani in prehitita me skupaj s Glavačem. Vedel sem da jih ujel nikoli ne bom več, zadrževal pa bi ju lahko še nekaj časa, a žal ni šlo. Tokrat sem imel dovol goriva za vseh 11 krogov in mi je uspelo končati na P3.

Zadovoljen s R2, Qualy bi lahko malo pohotel, R1 pa polomija.

Zadnja dirka mi je všeč, tako da računam na točke. Boj za prvaka je tesen, odločen pa bo ravno na zadnji vikend. Se že veselim.

Čestitke Janiju in Vedranu za super vožnjo ter zmagi in ajmo Janko, ni še vsega konc :D

GASA!

Link to post

Ma vedran ako ostane tako imas 17pts prednosti to nije mozno dobit protiv tebi. Mozem biti 1. v R1 i R2, a tebi treba samo 2. i 3. mesto. Ti nikad nisi nizje od podiuma, tako da to je vise 90:10 za tebe! :)

Link to post

Q: je bil super zanimiv in sem se odločil da še malo počakam in sem vzel gume za suho kar je bila prava odločitev saj sem privozil pole.

R1: je bil nerve wrecking saj mi je Vedran dihal za ovratnik za njim pa že Glavač. Potem sta se malo zapletla in mi dovolila ene 2 sec prednosti ki se jih rešil do cilja in privozil zmago.

R2: sem se ustavil v 1 ovinku, ker sem mislim da Zupana zadel od strani sploh ne vem zakaj dobil še odvzadaj bombo, potem pa borba z Kurantom in Slaparjem. Sory Igor za toliko udarcev ampak fer borba. Na koncu p5 premalo za ogrožanje vodilnih.

MaCaO

Link to post

Še moje poročilo:

Q: ni kaj govort. Prepozno štartal, tako da je prekinilo pred koncem. Brez časa.

R1: Do druge šikane mi je uspelo pridobiti kar nekaj mest, potem mi je pa vzelo zadek in odneslo v pesek. Nadaljeval z zadnjega mesta, sem se pa vseeno uspel do konca prebiti do devetega. Eden je zmanjkal da bi imel na drugi progi malo boljši položaj.

R2: Na štartu obranil pozicijo in se po prigodah ostalih dirkačev znašel na petem. Za sabo sem imel Šostra, za katerega sem vedel da bo šel prej ali slej naprej, sem bil pa odločen da čim kasneje :) Seveda me je enkrat le stisnil in do konca sem ohranil šesto mesto.

Glede na štartno mesto in crash v prvem krogu prve dirke še kar zadovoljen s pozicijami, ne pa s hitrostjo, ki je bila krepko sekundo za vodilnimi.

Link to post

[champ] [champ] [champ] [champ] [champ]

Peta sezona WTCC virtualnega prvenstva na SloRacing.

Končen razpored po enajstem dnevu, Imola - Italija

Točkovanje vozniki - tovarniški:

post-60-0-01632100-1333313904_thumb.png

Točkovanje vozniki - privatniki:

post-60-0-28208700-1333313926_thumb.png

Točkovanje moštev:

post-60-0-88960800-1333313929_thumb.png

Obtežitev voznikov:

post-60-0-49648600-1333313930_thumb.png

Število končnih uvrstitev med tovarniškem točkovanju:

post-60-0-28896200-1333313923_thumb.png

Število končnih uvrstitev med privatniškem točkovanju:

post-60-0-74170500-1333313928_thumb.png

  • Upvote 4
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...