Skoči na vsebino

netKar PRO


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 437
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, sm nov tuki in bi najprej use lepo pozdravu! netkar furam aktualno že ene pou leta. Prvič furam( prej sm ene 6 let igrou LFS, Rfactor, RBR sam nikol nism tekmovou) na dirkah v all round ser

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit

lol če je pa ta špil realističen potem sem jst dolenjski superman Pa da sploh ne govorim o grafiki, zvoku pa še čemu....

Evo glihkar odpeljal prvo tekmo na nekem Italijanskem serverju. Prou všečno se je podit s temi formulcami. Dirka je bila super, 4. dirkač mi je dihal za ovratnik, 2. dirkač pa je bil pred mano. Končal sem pa na 2. mestu, ko sem prehitel dirkača pred mano v zadnji ravnini zadnjega kroga. Supr dirka!

Link to post

Evo, lih uletu iz morja... lepo slišati pohvalne besede glede 1.1 beta verzije.

Ja je opazna razlika od prejšnje 1.0.3, pa čeprav sem probal samo demo.

btw, jst tuki imam wireless, ampak samo na laptopu, na PC-ju jo itak ne morem imeti, ker nimam wireless-a. btw, se da to kako rešiti? Sej 21.8 dobim tudi net (10/2 od T2-ja). Sem pa na Brezovici. To je tuki maximum.

No, maxl, ko bo kakšna dirka pa povej, se takoj pridružim!

Še nekaj glede licenc:

- špil zdownloadate (je samo ena verzija - demo je samo dokler ne dobite aktivacijske kode - za aktivacijo je nujno imeti internet)

- takoj dobite 3 aktivacijske kode

- ko le te porabite, samo izpolnete "Request Activation" (direktni url: http://www.netkar-pro.com/support/Reque ... ation.html ) - s tem dobite nove kode BREZ doplačila se pravi zastonj, tako da ni panike!

Pa srečno vožnjo ;)

Link to post

Mene pa zanima če bi biu ker za stvar, da bi zame kupu prek paypal-a aktivacijsko kodo, ker sam nimam paypal-a (pa tud izkušenj z njim nimam), pa mu jst pol nakažem al pa pošlem denar pa zraven navržem še ene 5€, za dobro delo!?

Link to post
mogoče ko bo abarth cup kupim.

Če ga misliš kupit, ga kupi raje zdaj, ko je skoraj polovična cena :wink:

(Sploh zaradi F2000, ki jo je res odlično peljati :D)

@Mouly: Če neboš dobil nikogar, ti bomo en dan, ko bo čas zrihtali...

Link to post

Včeraj sem tut jaz nabavil špil in ga mal sprobal.

Mal sem bil v dvomih glede tega špila ampak sam zato, ker meni razne formulce niso preveč všeč. Pa morm priznat, da sem se kar zabaval tako, da mi ni žal, da sem nabavil. icon_ok.gif

Mam pa težavo pri inštalaciji demota. Kar en error mi javlja, tako da mi sploh ne uspe inštalirat. icon_wall.gif

Zdaj se ne spomnim točno za kakšno napako gre. Bom pogledal in napisal, če se bo komu kej sanjal kaj bi lahko blo narobe.

Link to post
Mene pa zanima če bi biu ker za stvar, da bi zame kupu prek paypal-a aktivacijsko kodo, ker sam nimam paypal-a (pa tud izkušenj z njim nimam), pa mu jst pol nakažem al pa pošlem denar pa zraven navržem še ene 5€, za dobro delo!?

Enako bi jaz enega rad prosil, Ale a bi se dalo 8)cool.gif8) , veš da bi bil tako vesel, da....hvala na odgovoru!

Link to post

Jaz sem probal demo pa mi ne štarta na win7. Oz starta ze ampak ko hocem na cesto pa nič v nedogled nalaga, pol pa zrusim. Tega špila se se dobro spomnim ko je izšel in je bil res super. Samo ga nisem takrat kupo ker sem izključno Nascar2003 dirko.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...