Skoči na vsebino

netKar PRO


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 437
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, sm nov tuki in bi najprej use lepo pozdravu! netkar furam aktualno že ene pou leta. Prvič furam( prej sm ene 6 let igrou LFS, Rfactor, RBR sam nikol nism tekmovou) na dirkah v all round ser

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit

lol če je pa ta špil realističen potem sem jst dolenjski superman Pa da sploh ne govorim o grafiki, zvoku pa še čemu....

Zadnja slika, vstop v cilj zelo spominja za Zeltweg - staro progo z dolgim desnim ovinkom imenovanim Rindt (Jochen Rindt, prvak F1 leta 1970, ki ni nikoli vedel da je postal prvak, saj se je ubil na dirki v Monzi istega leta).

Drugače so pa take gorske proge meni uredu, saj so tehnično izredno zahtevne, dosti bolj kot nove resnične proge za formulo 1.

PEK: Na to vprašanje ti sedaj ne morem odgovoriti, ker kar sem vozil demo, se nisem niti enkrat razbil, bom pa to naredil sedaj, da vidim kako je z poškodbenim modelom.

Kar pa sem opazil je da se dirkalnik vede dosti bolj realno (vsaj po mojem občutku), trava in pesek nista več nepremostljivi oviri, tako da se sedaj lahko komot prebijšek skozenj.

Link to post

Ja pa še malo bolj iztegnjen. Je pa v alpah, tako da mogoče bo pa proga ponekod vseeno spominjalo na Osterreichring (ne A1 - to je bila najnovejša verzija).

Samo me pa tudi zanima kako bo to izpeljano v 15 različicah, sploh v bolj gričevnatem svetu. A se kaj govori kdaj bo to prišlo kaj na plano?

Ker pred nekaj dnevi sem sam govoril z avtorjem Stefanom Casilliom, govorila sva o netBike, ki naj bi sedaj kmalu bil špil v demo verziji, in sicer na voljo za vse - to je simulacija motorja, za tiste, ki tega ne veste. Huda iz "zajebana" stvar.

Poglejte si samo in presodite:

Link to post

Živjo...

Tako po dolgem času nazaj med simulacije in vidim da je nova verzija netkar-ja veliko bol prijazna do FF mojga volana kot prejšnje in kupim licenco, sedaj pa težava...vse dela kot mora le na serverju imam nemogoč ping (Visok icon_joj.gif)

Ima kdo idejo kaj bi blo :? :?: ??

PS: (razni torr. in mul. zaprto, firewall in antivirus izklopljeno, drugi pc izklopljen iz ruterja) [jezik12] pa GTR Evo in Rfactor delajo brez težav!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...