Skoči na vsebino

Live for Speed


play

Recommended Posts

  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Knight Rider

Po zelooooooo dolgem času inštaliral tole. Še zmer zabavno   

Tudi če je tema o LFS praktično mrtva, jo bom malo osvežil s samoreklamo Danes zvečer je dvourna endurance dirka z baby-gtr avtom (ultra-lahek, ca. 200hp, fwd) na eni daljših prog v LFS (za tiste,

Posted Images

Js sem igral to neki. Za net je lahko prek hamachija menda (enkrat smo igrali že). Celo igro se da kupit pri njih, sam mislim da ni neki DVD, da boš mel doma.

Kolkor sem js igral sem vozu tisti fwd bogi pa na staremu demotu driftal - novi demo nima več tistega avta :(.

Bi mogu kje dobit "neuradno" verzijo, k že malo pogrešam :) -če ima kdo, se priporočam :P

Link to post
  • 4 weeks later...
Js sem igral to neki. Za net je lahko prek hamachija menda (enkrat smo igrali že). Celo igro se da kupit pri njih, sam mislim da ni neki DVD, da boš mel doma.

Kolkor sem js igral sem vozu tisti fwd bogi pa na staremu demotu driftal - novi demo nima več tistega avta :(.

Bi mogu kje dobit "neuradno" verzijo, k že malo pogrešam :) -če ima kdo, se priporočam :P

Licenčna S2 ni veliko, vozi se prek neta, moja najljubša simulacija. Za dolpoteg jo najdeš tudi skrekano, vendar verzijo Y (trenutna Z).

Izid nove posodobitve z novim VW Scirocco-om je bil preložen na začetek februarja.

Lahko downloadaš z neta demo in špilaš kot demo driver.

Podrobne nastavitve avta in zelo enostavno dodajanje svojih skinov, preko psd templejta narediš jpg in skopiraš v folder skinov.

Osebno mi je najljubši drift!

Drugače sem licenčni LFS S2 in netkar Pro.

Vroooom!

Link to post

Vem kako je z licenčno.. Sicer pa čakam, če bo Scirocco v demotu. Za morebiten nakup se bom odloču ko/če pride S3. -upam, da s kako novo progo v stilu public road (ne po mestu ampak po hribih kje :)) in pa mogoče ena bol športna verzija avta RB4 - zdej mu mankja "malo" moči in bi lahko nardili en bol rally avto :P. ...pa da zvoke popravijo, k tej niso za nikamor :?

Link to post
  • 7 months later...
Js sem igral to neki. Za net je lahko prek hamachija menda (enkrat smo igrali že). Celo igro se da kupit pri njih, sam mislim da ni neki DVD, da boš mel doma.

Kolkor sem js igral sem vozu tisti fwd bogi pa na staremu demotu driftal - novi demo nima več tistega avta :(.

Bi mogu kje dobit "neuradno" verzijo, k že malo pogrešam :) -če ima kdo, se priporočam :P

Licenčna S2 ni veliko, vozi se prek neta, moja najljubša simulacija. Za dolpoteg jo najdeš tudi skrekano, vendar verzijo Y (trenutna Z).

Izid nove posodobitve z novim VW Scirocco-om je bil preložen na začetek februarja.

Lahko downloadaš z neta demo in špilaš kot demo driver.

Podrobne nastavitve avta in zelo enostavno dodajanje svojih skinov, preko psd templejta narediš jpg in skopiraš v folder skinov.

Osebno mi je najljubši drift!

Drugače sem licenčni LFS S2 in netkar Pro.

Vroooom!

Kak mas kej username...se lahk kej dobima :)

Link to post
  • 1 month later...

Na S3 se ne splača čakat. Če kdo misli kupt naj kupi že zdaj S2, ker na koncu si na istem. Plačaš 12 funtov za vsak del od treh (S1,2,3). Tako da ko črto potegneš si na istem. Zdaj je funt ugoden tako da se splača, jst sem že naložu 12 funtov za S3 ko pride :)

Če kdo fura postajte svoje username:

ru7 [sLO], v igri kot [RTS] ru7

Link to post
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...