Skoči na vsebino

Live for Speed


play

Recommended Posts

  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Knight Rider

Po zelooooooo dolgem času inštaliral tole. Še zmer zabavno   

Tudi če je tema o LFS praktično mrtva, jo bom malo osvežil s samoreklamo Danes zvečer je dvourna endurance dirka z baby-gtr avtom (ultra-lahek, ca. 200hp, fwd) na eni daljših prog v LFS (za tiste,

Posted Images

Če slučajno kdo trenira... meni je danes na eni fun dirki uspelo odpeljat 1:34.0, sem pa opazil, da konstantnosti ni več... bomo videli, kako daleč bomo prišli s tem jutri.

Zanima me pa tudi, kako bi bilo, če bi se kak Glavač postavil na grid :D

Link to post

Tu si je dokaj težko iz nule sestavit set, je precej spremenljivk, in male spremembe odločajo o kar veliki razliki na krog. Škoda, da vam ne bom delal konkurence, ampak upam da ni zadnji event na demu, ker udeležba bo danes očitno >5 :P

Link to post

Kolikor sem jaz gledal (sploh za te male avte), ni problematično število spremenljivk, ampak razpon nastavitev. LFS namreč omogoča, da iz navadnega fiat punto-style avta narediš ali totalni gokart ali totalno drsalnico, torej izven meje realnega. Včasih so take nastavitve pač hitrejše.

Čaka se update, kjer se bo "navadnim" avtom zmanjšal obseg nastavitev. To bi naj prišlo že decembra 2008 s Sciroccom, a še čakamo :)

Set na razpolago je bivši wr set, kar pomeni, da je z njim bil nekoč postavljen najhitrejši online čas (če se ne motim 1:32.99). Mogoče komu ne bo ustrezal, na razpolago pa je :)

Link to post

Geslo za danes na serverju:

"lfsslo"

Nekaj nas že vadi... pa namig za tiste, ki še nikoli niste iskali serverjev za lfs:

Greste na http://www.lfsworld.net/ , odprete racers & hosts online, vklopite filter "slovenia" in obkljukajte tudi empty in private, da vam pokaže server, ker je pod geslom (in če slučajno ne bo nobenega gor takrat).

Se vidimo :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...