Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

S tem jaz zgublam upanje da bo kot celota res dobra igra, upam da se zelo motim. Meni od samega začetka vleče igra na Fm4, pa ne vem zakaj, pa vemo da ni nič od tega, ampak drag je nekaj podobnemu oz. enakega fm4. Kaj imajo veze dirkalna vozila in drag, ne rečem, da so v igri navadna vozila itd in da se jih da tunat, ne pa same dirkalice...

Link to post

S tem jaz zgublam upanje da bo kot celota res dobra igra, upam da se zelo motim. Meni od samega začetka vleče igra na Fm4, pa ne vem zakaj, pa vemo da ni nič od tega, ampak drag je nekaj podobnemu oz. enakega fm4. Kaj imajo veze dirkalna vozila in drag, ne rečem, da so v igri navadna vozila itd in da se jih da tunat, ne pa same dirkalice...

Wtf is this, i don't even...

Ontopic: Upam da je drag steza del večjega testnega kompleksa (podobno kot Crema v nKPro), z dirkališčem ki vsebuje več kombinacij,

ovalom za visoke hitrosti, skidpad itd...

Link to post

Jaz se sploh ne bi branil,če malce prekopirajo FM4 in zadevo izdajo za PC,saj mi je FM4 ful dobra igra :D Me pa moti,da izdajo igro,ki jo plačam,nato pa še izdajo mali miljon dodatkov,modov,ki pa so prav tako plačljivi,kar pa se mi zdi malce za lase privlečeno.Bolj mi je všeč stil ala rFactor,kjer lahko vsak mod-a in to objavlja na spletu,da si lahko vsak dol cukne.

Link to post

Če so cene za mode normalne, potem to podpiram, ker so ti ponavadi narejeni kvalitetno, saj si pridobijo kup podatkov npr. določenega avta, proge(laser scan) itd, ki si jih "navadni" moderji ne morjo. Je fajn tut princip rFactorja, ampak tam je 95% itak šara...

Tale drag je za mene tut čist brezveze, je pa res da se ne bojim, da bi zaradi tega se zavlekel izid igre. Usaj upam :)

Link to post

Samo js res ne razumem vseh teh negativnih komentarjev. Prav kul bo uporabit H-menjalnik pa sklopko enkrat za razliko v dragu! Zakaj nebi naredili tud drag mode-a če pa ne rabijo skor nič časa za to??? Ne zastopm...

Glede dodatkov in plačevanja za tako resno simulacijo kot AC, pa poglejte kakšen sistem ima iRacing... S tem da milijarder podpira projekt, brez njega iRacing ne bi bil tako velik(sploh lasersko skeniranje proge košta kot svinja)!!!

Kunos je pa firma ki jo je začel en človek, in jih zdaj šteje nekaj par zaposlenih. Pa imajo licence za Ferrari, Mclaren, Zondo, Lotus etc... To pove vse ;) Pa upam da zasolijo cene dodatkov, prav zarad te škrtavosti. In naj potem firma še bolj zraste!

Link to post

Drag zame ni "racing" ampak eno navadno ameriško sranje [krniki]

Zato so porabili 14 dni programiranja, da se bo lahko 1000 američanov z mcdonaldsom in kokakolo v eni roki pomerilo na 500 metrov.

Ostalo pa definitivno podpiram...

Link to post

Ne ne, jaz nisem mislil da jo to neka brezvezna reč, drag načeloma mogoče pride prav,(če so za to namenjena vozila in pač piste) malo za potestirat avto, ampak nikakor mi ne grejo dirkalni avti in drag skupaj, če sem pa čuden pa tudi prav, ampak le bojim se ko te reči dajejo notri, da se odmikajo od bistva, močno upam da ne, da se pač motim, držim pesti, da za dva dni ne bom videl še kakšne fotke off road, kak čudn rally avto, da ne bo na koncu to kot dirt3 imaš notri ama vse, še avijon fali....

Sicilijeva@ sploh ne mislim da je fm4 slab špil, če ga pač zelo rad igram, ampak v fm4 ima navadna vozila in jih pač tunaš, pa se je res nato super sprobat kako gre avto na drag pisti.

Joco@ s katerim avtom boš ti dragal, pa vozila na sklopko, sej navadnih vozil niti ne bo?

Res da sem od zmer čisti skeptik, pa vseeno želim si dober špil, upam da to AC vendarle bo, da bo kot celota zanimiva igra, ker če se še to malo zaje..be, pol pa adijo pamet, začnem Fifo nabijat.

Link to post

Zgleda res ne smejo dodat nekaj, kar druge PC simulacije nimajo.... [Joj]

Možno je, da to sploh ni poseben način ampak samo aplikacija, ki prikazuje podatke o pospešku/pojemku.

To so vsa trenutno potrjena vozila. Označeni z rdečo so navadna vozila...

  • Abarth 500 SS
  • -
  • BMW 1M - 1.0
  • BMW M3 E92 - 1.0
  • BMW M3 GT2 - 1.0
  • BMW M3 E30 EVO - 1.0
  • BMW M3 E30 DTM - DLC
  • BMW Z4 E89 - 1.0
  • BMW Z4 GT3 - 1.0
  • BMW 1M Safety Car - DLC
  • -
  • Ferrari 458 Italia
  • Ferrari 458 Italia GT2
  • Ferrari F40
  • Ferrari 599XX Evoluzione
  • Ferrari ?????
  • Ferrari P4/5 Competizione by Pininfarina
  • -
  • KTM X-bow R
  • -
  • Lotus Elan
  • Lotus EVORA GTE - 1.0
  • Lotus EVORA S - 1.0
  • Lotus 2-ELEVEN - 1.0
  • Lotus 2-ELEVEN GT4 - 1.0
  • Lotus Exige S ´12 - 1.0
  • Lotus Elise SC - 1.0
  • Lotus 25
  • Lotus 33
  • Lotus 49 - 1.0
  • Lotus 49C
  • Lotus 72 - 1.0
  • Lotus 98T - 1.0
  • Lotus T125
  • -
  • Mclaren MP4-12C - 1.0
  • Mclaren MP4-12C GT3 - 1.0
  • -
  • Pagani Zonda R - 1.0
  • Pagani Huayra
  • -
  • Tatuus FA01
  • Tatuus Prototype PY 012

Link to post

Česa druge simulacije nimajo (čisto spodaj desno na sliki)? :)

dragrace.jpg

Včasih se nas je v lfs zbralo 3-5 in smo odpeljali nekaj drag raceov. Izbereš avto, odpelješ 3x, izbereš drug avto, odpelješ 3x, ponoviš še 5x če se ti da in po 15min greš furat nekaj drugo. Take so vsaj moje izkušnje.

Saj je ok popestritev za igro in ponuja celo možnost za kaki knockout turnir. Bistvo pa je, da s "soon" in miljon novimi screeni ne moreš glih dirkat. Ko bo pa ta soon enkrat na mojem pcju, se bomo pa lahko menili dalje.

Imho seveda, da ne bo kdo po trepalnicah hodil, ker mam drugačno mnenje :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...