Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Glede teh kovinskih rdečih ""bog si ga vedi kaj to je",mene osebno ne moti,ampak se mi zdi,da kaj takšnega ne bi srečal na realnem dirkališču,ker je zadeva smrtonosna. Jaz bi na tvojem mestu naredil samo tiste zelene majhne stožce,da te malo zruka in tudi za dirke bi bilo bolj priporočljivo,saj kot je že zgoraj nekdo omenil,ne samo,da si sam narediš zaključek dirke,lahko te zaluča v nič krivega sotekmovalca.

Link to post

Ma pomoje ni potrebe, saj vse vidim z Street View-ja, je pa res da je že kar zastarel. No, daj naredi, če se ti da, takšne malenkosti, robniki, reklame, boxi, gume, drevesa (grmovje) -tako od blizu, da se lahko da v fotošop, da potem naredimo 3d objekt ven - če se tiu da seveda. Bi bil full hvaležen.

btw, kaj pa je dol?

 

 

--

Sem pravkar mel eno dirko na RD - wow, to pa je bila Dirka. Končal 3. za dvema GTRjema (vseh 24), ki sta pač klasa zase, enega sem še nekako lovil, ampak je bilo že na meji zmožnega. 30 krogov kvalifikacij dobesedno. Pa še hudo je ker smo imeli skozi team-speak, to bi si tudi mi lahko omislili, oz. dali kot obvezno. Full je dobro, si poveš kakšne koristne inforamcije, kdaj koga prehiteti, kje je kakšna nesreča, itd... pa še kakšen hec pade vmes.

ps: me prav zanima konstanotnost krogov, pomoje ene 99.8%.

Link to post

Tudi sam sem pomislil da če je projekt tako uspešen bi lahko zaposlili kakšnega novega programerja z izkušnjami na področju multiplayerja in grafične optimizacije..ampak itak da ne bojo dal še enga človeka v ekipo če pa že zdej lepo služijo.

Link to post

Mislim,da je igra kar se tiče grafične optimizacije že dokaj napredovala in tukaj ni več problemov. Problem je,da igri še primanjkuje marsikaj,kar bi pripomoglo k boljši online dirkaški izkušnji,prirejanju ligaških dirk.

izpostavil bi najbolj pomembne (vsaj za mene) stvari,ki še manjkajo:

  • Polno funkcionalni postanki v boksih
  • Priprava taktike,pred začetkom dirke (koliko postankov bo na dirki,...)
  • Možnost pred štartom dirke dati v prvo prestavo(kot v realnosti)
  • Možnost zagona motorja avtomobila v boksih
  • Leteči štart
  • ogrevalni krog
  • Več kot 24 avtov na štartu
  • sprememba vremena( iz oblačnega jutra v sončni popoldan,iz megle v jasen dan,...) kar bi lahko nastavljal tudi na serverju(če že ni dežja,bi bilo vsaj to super).
  • Vpliv oblačnega vremena na cesto(temperatura)

Vse to bi moralo že biti v igri,ko je izšla verzija 1.0.  Vem,da so za to zadolženi ljudje,ki nimajo nič veze z izdelovanjem avtov in prog in,da je to koda,ki jo vgradijo v igro programerji,ki so pač zadolženi za te zadeve in zgleda,da jim nekaj ni jasno,ali pa jih je dejansko premalo. To mene,kot kupca sicer ne zanima,meni je samo pomembno,da igra ponuja toliko kolikor se od simulacije zahteva in da je igralska izkušnja zadovolji moje apetite. Za moje pojme je AC "numero uno",ampak, teh nekaj zadev,ki sem jih naštel bi lahko drastično spremenile ligaške,public fun dirke.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...