Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Jaz ne pametujem glede virusov,ker to je dejstvo,če ni sistem zavarovan je zelo lahka tarča. Lahko ti dam link do strani,kjer se stran pretvarja,da je originalna in že samo obisk takšne strani se bo sistem okužil,ti pa sploh ne boš vedel (razen,če si ultra freak in za vsako stran preverjaš certifikat strani) . Saj ni panike,vsak je svojega PC-ja gospodar (no nekateri imajo še slepega potnika,za katerega ne vedo) in vsak ve kaj počne. Jaz pač rad svetujem,da se OS zavaruje,ker bolje preventiva kot kurativa. 

Link to post

Js isto ko zokid, sam bremzajo ti programi

 

Res? Kakšne zavore pa imajo? Če bi si znal nastavit AV v options ti ne bi nič "bremzalo". Malo si poglej teste AV zadnjih par let in boš videl kako "bremzajo" antivirusni programi. Od kar imaš najmanj 4 jederni proc,4GB rama,... ti povem,da sploh ne boš vedel,da imaš nameščen AV. To ni kot pred 15.leti,ko ti je ravno med igranjem posodabljal virusno zbirko ali pa skeniral sistem. Ne,tega več ne počnejo. Nekomu svetovati v tej digitalni internetni dobi,da je AV brezveze,je enako,kot ,da bi dejal,da se lahko spolno občuje z vsemi brez preventive (kondom),čeprav vsi vemo,da se lahko okužimo. Fantje,ne tega na glas govoriti in to raje zadržite za sebe,ker tukaj na Sloracingu je dosti ljudi,ki bodo še verjeli moderatorju. Če ga Vi ne uporabljate,še ne pomeni,da je tako prav,je pa res,da se naj vsak sam odloči kako in kaj. 

Link to post

Ravnokar na novo namestil win 8 s današnjo tehnologijo , ko imamo hdd diske in bootamo iz ključka rabi win 15 min da se naloži še stuširat se nism mogu tako hitro :D In ja problem je izginil ... Nekaj je zgleda bremzalo moj ac ... Sedaj pa gasa na mp server si malo privoščit :) Sej čez 4 mesce bom pa že win 10 spet nalagov XD

Link to post

Ne no, ne me za jezik vlačit, 25 let se ukvarjam z računalništvom, programiranjem in tako dalje da ne bom preveč filozofiral, vsak inpak vsak AV zavira procese in si ga ti lahko še nevem kako nastavljaš povprek in po dolgem, ampak v drobovino AV neboš prišel in niti neveš kaj vse še v ozadju leti.Ko boš vsaj eno stvar sprogramiral boš vedel o čem govorim.  Ne govorim da AV ni vredu za tiste ki pač ne veste kaj počnete na Pcju in morate res odpreti vsaki link in stran ki ti ga nekdo pošlje. Za mene ki pa vem kaj delam na pcju pa AV moteč in to zelo. Nekateri pač ste zrasli od revijah o računalnikih, in si zate winse gor naložit pa mislite da ste že računalničarji in nevem kaj vse, padate na finte da pač to moraš imet ker drugače bo joj itd..... samo da se več robe proda itd.......

Link to post

Ne no, ne me za jezik vlačit, 25 let se ukvarjam z računalništvom, programiranjem in tako dalje da ne bom preveč filozofiral, vsak inpak vsak AV zavira procese in si ga ti lahko še nevem kako nastavljaš povprek in po dolgem, ampak v drobovino AV neboš prišel in niti neveš kaj vse še v ozadju leti.Ko boš vsaj eno stvar sprogramiral boš vedel o čem govorim.  Ne govorim da AV ni vredu za tiste ki pač ne veste kaj počnete na Pcju in morate res odpreti vsaki link in stran ki ti ga nekdo pošlje. Za mene ki pa vem kaj delam na pcju pa AV moteč in to zelo. Nekateri pač ste zrasli od revijah o računalnikih, in si zate winse gor naložit pa mislite da ste že računalničarji in nevem kaj vse, padate na finte da pač to moraš imet ker drugače bo joj itd..... samo da se več robe proda itd.......

 

Ne se razburjati,...tudi sam programiram (sicer ne dolgo),sem administrator za 10 podjetij (imam popoldansko obrt),kjer skrbim za sisteme in njihovo nemoteno delovanje,napisal sem več strokovnih člankov o socialnem inžineringu v IT tehnologiji,varnosti in pasteh na internetu,kar nekaj let pisal za računalniške novice,Monitor in malce za Joker revijo. Ne, nimam varnosti  kar se tiče spleta v malem prstu,ker tega nima noben,ker ta zadeva je tako živa,kot je živo življenje človeka in ne pozna meja. kot pravim,če si ti zadovoljen brez AV potem je to tvoja stvar,ampak tako naj tudi ostane,ker ljudi je potrebno osveščati v pravilni smeri. Ni potrebno kupiti licenco,če si tega ne moreš privoščiti,lahko uporabiš brezplačno različico,ali pa celo vsake toliko časa uporabiš oblačno rešitev,ki zelo solidno opravi nalogo. Stvar je v tem,da je uporabniku sistem ponagajal in to je ugotovil še le,ko je zalaufal igro. Ja,zadevo je rešil z formatom in še sedaj ne ve kaj je bilo krivo. Kaj pa če ti lepega dne potrkajo na vrata in ti pomolijo papir pred nos,češ,da je bil Vaš PC del botnet omrežja in ste sokrivi? Ja, to se je zgodilo mojemu prijatelju. Zadeva se je lepo rešila,ker tip je bil zelo neuk in so zadevo rešili na miren način. V Avstriji bi te za to recimo privedli pred sodnika,ker nisi upošteval varnostnih napotkov podjetja,ki je naredilo operacijski sistem. Daj preberi si pravilnik recimo od Microsofta (piše na ovitku od DVD-ja,ali pa preden namestiš OS). Ja,saj vem,da si tega noben ne prebere. 

BTW,noben AV ti ne bo zaviral procesa,če boš imel original programsko opremo!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...