Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Matjaž, hvala za setup.

Popravljam: 1:46:480 BMW M3 E30 Group A na Vallelungi:

0:18 - zaviraj malenkost kasneje, pri tisti oznaki (ne vem ali je 100 ali 150)

0:22 - zadeni apex, začni prej zavijat proti notranjosti ovinka, spelji v tretji prestavi (v tretjo prestaviš že preden prideš do apexa). Avto spusti čisto levo do robnika (0:23) in ga povleci pod polnim gasom spet proti drugemu delu ovinka na drugi apex (tu se moraš robnika skoraj dotaknit) (0:26) in nato avto zopet ven čisto do robnika (0:28).

0:30-0:38 - pelji čisto po levi strani cestišča, tu si odpeljal čisto narobe.

0:38 - zaviraš pri beli talni označbi na travi (naslednja za semaforjem) in se na začetku držiš čisto levega roba

1:07 - močneje zaviraj in hitreje prestavljaj v nižjo prestavo. Ovinek vzameš bolj na široko in imaš v drugi prestavi pod polnim gasom, ko zadaneš late-apex (tisti rumeni robnik).

1:18 - pripelji bolj po zunanji in zapelji v ovinek s prvo prestavo, da potem na sredi ne šaltaš v nižjo. Če greš prehitro ima avto veliko understeera, tako da je tu bolje pripeljat malo počasneje, da imaš boljši izhod iz ovinka (1:20)

1:32 - spelješ s polnim gasom

Če se držiš teh navodil, bi moral vsaj sekunde se še znebit, če ne več.

Potem boš moral pa že mal boljši setup dobit od tega mojga :)

Link to post

Pozrav!

Vidim da se kar nekaj ljudi ukvarja z barvanjem tudi za to igro, pa bi rabil kašen nasvet. Mogoče ste že kakšno rekli o tem vendar nisem nijker na forumu zasledil debate o tem. Morda sem pa samo spregledal ker se je tega nabralo že za 110 strani. Se morm enkrat spravt vseskupaj prebrat :)

Ali mogoče kdo ve kako je z barvanjem čelad, oblek, platišč... Mogoče mal napačna tema za to, ampak trudim se pa ne najdem kako bi pri BMW M3 Gt2 pobarval notranjo pločevino avta. Zunaj je črn znotraj pa bel in cez zadno sipo ter ko odpreš vrata res zgleda čudno.

Pošlejm kakšno sliko ko dokončam skin, da malo pokomentirate :)

Hvala

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...