Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Ma full gripa, lih pravo hitrost... :) Ampak ga zjebejo srednje hitri ovinki, sploh kombinacije 2h smeri... Tam do nekaj malih stopinj "drifta" se ga da zelo lepo ujemat, ko gre pa 1° več kot je treba, je pa konc, sam še bremza pomaga. Ampak vseen dost boljše in pričakovano bolj odzivno kot pri GT3 avtih.

Link to post
On 21. 12. 2016 at 10:59, PEK je napisal:

Ma full gripa, lih pravo hitrost... :) Ampak ga zjebejo srednje hitri ovinki, sploh kombinacije 2h smeri... Tam do nekaj malih stopinj "drifta" se ga da zelo lepo ujemat, ko gre pa 1° več kot je treba, je pa konc, sam še bremza pomaga. Ampak vseen dost boljše in pričakovano bolj odzivno kot pri GT3 avtih.

Smo včeraj na enem portalu 36 grid v AC testiral :P, pa je res kar zanimiv za vozit. Dobra odzivnost. Kar malo notri padeš. TC meni malo manjka, zato je toliko bolj za pazit. Napake prebavlja caa. 20% bolje od GT3 oziroma ga je za približno tak procent lažje "ujeti".

Je dal eden en krog gor:

 

Uredil - mancSLO
Link to post

To vem, ja.

v1.11.2
- missing diffuser model added on Porsche 911R (3D model correction)
- UV error fixed on Porsche 917K, relevant template updated (certain mod skins will need updating)
- low-fuel warning light added on certain modern Porsche 911 models
- Championship bugs and fixes
- Fixed KERS charge input on Ferrari LaFerrari, Ferrari FxxK and Porsche 918 Spyder
- Adjusted 911R tyre heating

Link to post

5x start, 5x me en kreten potisne, nabije zadaj, ali ga odbije v mene.....niti ene dirke se več ne da odpeljat normalno. Očitno samo še testiranje avtov v Practice mod lahko voziš normalno in nabijaš svoje čase. Jeb..u mat.r kak me to razpizdi. Pa brez bilo kakih kazni... Če ne mislijo to kako porihtat še ta accaunt prodam in zaključim s temi bedastočami....res žalostno, konc koncev niti ni poceni ta hec. Za practice pa tako lahko travniško verzijo nabijaš in te boli k. Dirkat se tako več ne da. 

Link to post

Zadnje čase malo skačem po random serverjih, včeraj Porš GT4 in Cup car/Magione (top combo), zakon dirke. Samo netcoda je še zmeraj švoh, nekateri plavajo naprej/nazaj. Kontakti so pa kot bumber cars, kot da moj avto ne absorbira nič energije. Pa zvoki trkov tudi že postajajo mal sramotno smešni :D 

Link to post
Pred 3 urami , gojzer je napisal:

5x start, 5x me en kreten potisne, nabije zadaj, ali ga odbije v mene.....niti ene dirke se več ne da odpeljat normalno. Očitno samo še testiranje avtov v Practice mod lahko voziš normalno in nabijaš svoje čase. Jeb..u mat.r kak me to razpizdi. Pa brez bilo kakih kazni... Če ne mislijo to kako porihtat še ta accaunt prodam in zaključim s temi bedastočami....res žalostno, konc koncev niti ni poceni ta hec. Za practice pa tako lahko travniško verzijo nabijaš in te boli k. Dirkat se tako več ne da. 

Glej,da greš na server kjer uporabljajo minorating(MR-a,b ,c,n).Saj se tud tam dobijo par nerodnih al pa par sen in šumaherjev,ma po par vožnjah se mal spozna ljudi in njihov stil voznje oz.oni tvojga..Velikokrat se zgodi,da se zabijeta le 2,3 na prvih ovinkih.

ok jst tud vozim po 22ih ,kjer gre mularija že spat(saj ne mislim na vse,ma večinoma bi radi prhiteli 10 avtov na štartu hehe

Link to post
10 hours ago, Matjaž Murn said:

Kdaj so ble na public serverjih se dobre in fer dirke? Ce ze, so bile to zgolj nakljucja...

zdej je že na RD AC club-u cel kaos. Smo vozil Miha, Marjan in js zadnjič Monzo/911 gt3 cup in je blo skor slabš kot na publicu. Vsak dotik je cel kaos, folk pa nobene kulture. Učeri smo na AMS vozil Mini-je na Brands Hatch Indy. 30 folka, 90 krogov. Js nism vidu ene nesreče, razen, če se je kdo sam izločil v pesek. Pa je blo nemalokrat "3 wide, keep your line", pa je blo vedno ok. Se pozna tud na profilu populacije, da je Assetto Corsa globoko zaplavala v mainstream :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...