Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Rezultati

Opravičujem se za restart quali... stisnil sem presledek pa nisem bil na vlcju :)

Pa še moj povzetek.

Q: odpeljem dobrih 8:11, kolikor sem bil tudi do takrat zmožen.

R: na štartu alfa skoraj crkne, nekaj ovinkov za Weingerlom, nato pa P1. Po 4 krogih 55s prednosti, nato čakam Glavača samo da se po 5 ovinkih spet razbije za mano :D

Zadnji krog hočem odpeljat pb, a se gume več niso strinjale.

Luštna dirka, lušten mod, bi se splačalo ponovit kdaj :)

Link to post

Dobra dirka je bla ja! Štartal sem sicer iz boxov, po P3 na Q... sem zamudu Štart [iz]

Potem pa lepo do konca, počasi so avti leteli pred mano iz steze in na koncu po treh krogih lovljenja

končam 0.2s za P3, za LAS je Šlo :D

Pa Še slika nekje iz sredine dirke :D

  • Upvote 1
Link to post

Q: kr solidno mislim da p5

R: na štartu za vsemi mi menjalnik lepo 2 menjavi dol šalta ven iz steze...lovim vse skoraj do 3 kroga ko so kr naenkrat začeli vsi izpadat...sledim daksu dokler v 4 krogu ne zletim z steze zgubim gumo...vidim da mi zmankuje bencina jaz pa malo čez ciljno ravnino ko se privlećem okol do boksov mi piše še 1l da mam :D celi srečni natankam in še končam dirko sicer 5 mesto! [smoke]

Link to post

Še dve opombi...

G25, verjetno si opazil, da si edini, ki nisi uporabil imena in priimka. Fun event, vseeno pa malce resnosti.

Pa tista debata med Filipom in Lanom... počutil sem se kot da gledam Oprah, pa Še ona govori manj proti vama :D

Med dirko take debate niso zaželjene :)

Link to post

Lepa dirka.

Na zalost sem kabel razfuku od šaltkebla tko da sm mogu prestavlat kot bi vozil F1. :(

Naredu nism niti engega kroga. Začel zadnji, lepe borbe in pridem do 2. mesta. Vmes se parkat odvrtim ker mi niso bli znani odseki proge (in pa zmesani robniki za rolloverje delat) :)

No, Erzen je vozil odlično in ceprav me je pocakal sem se kmalu razbil in mu nism mogu sledit. Mogoče če bi naredil vsaj kak krog pred dirko, da bi dobil tistih 5 sec nizje čase in brez napak, pa bi bila borba med nama uredu. Tko pa nism mel šans. :)

Fajn tole, če naredimo spet bi blo fajn še več folka in pa krajše steze, da bo dogajal. :)

Link to post

Še dve opombi...

G25, verjetno si opazil, da si edini, ki nisi uporabil imena in priimka. Fun event, vseeno pa malce resnosti.

Pa tista debata med Filipom in Lanom... počutil sem se kot da gledam Oprah, pa Še ona govori manj proti vama :D

Med dirko take debate niso zaželjene :)

Opazil...takoj po dirki sem zrihtal profil.

Debata je pa tudi mene motila, pa Še izklopit nisem znal chata :S

Tale 70s ring mi pa ni kej preveč vŠeč, naslednjič bi rajŠi vozil navadno... ta je mal povrŠno zmodelirana in dolgočasna, kar ubija vzduŠje.

Link to post

Se opravičujm ker sm hmal po štartu zapustu server. Sem en ovink preveč notr vzel in me je potegnil v jark pa pod nek most? kr neki.

Avti so mi pa všeč, ampak mislm da bi blo za naslednič bolš kake krajše proge...pa damage na 0%, ker nekateri težko odpelemo dva kroga brez razbijanja :)

Link to post

V sredo bo potekala še ena dirka z dirkalnikoma GT serije. Tokrat bo dirkače pričakalo angleško dirkališče Donington, kjer bo na sporedu dirka dolga 20 krogov. Na voljo sta jim dirkalnika BMW M3 GT2 in Ferrari F430.

Za igranje potrebujete original igro katerekoli RACE serije (RACE 07, RACE On,...).

simsandskinsf430skjb.jpg

GBR.gifDonington, 8.2. 20:00

Nastavitve

Trening: 20:00 - 21:00

Kvalifikacije: 21:00 - 21:15

Dirka (20 krogov): 21:17

Server: SloGT

Geslo: sloracing

Damage: 0% (kar pomeni, da se vozi kot da je 100%)

Vreme: sončno

Potrebno

1. original RACE 07 (imate vsi, ki imate vsaj en dodatek za RACE serijo)

2. GT Power dodatek (v kolikor ga nimate, mi pošljite ZS!)

3. dodatek Porsche 997 RSR / Ferrari F430

4. dirkališče Donington

Dirkalniki

BMW M3 GT2

ta58449top.jpg

Ferrari F430

simsandskinsf430skjb.jpg

Prijavljeni

Napišite svoje ime in priimek, ter dirkalnik.

1. Matjaž Murn (TBA)

2. Luka Jerič (BMW M3 GT2)

3. Aleš Kurent (BMW M3 GT2)

4. Tomaž Eržen (TBA)

5. Miha Fabijan (BMW M3 GT2)

6. Vedran Kralj (BMW M3 GT2)

7. Jure Zupan (BMW M3 GT2)

8. Andrej Trošt (BMW M3 GT2)

9.

10.

Uredil - mAxL
Link to post

Ne najdem druge teme kjer bi to prašu, vem da je blo nekaj govora okoli porschejev in zakaj jih ne uporabljate. Zanima me pa kaka je razlika med performancami avtov-vseh treh (BMW, Ferrari, Porsche). Se lahko ta post zbriše pol ko dobim odgovor, np..:)

Hvala

Link to post

Se opravičujem, ker nisem prišel na dirko. U bistvu sem ravno hotel na server (ob cca. 20.35h) in vidm, da se je event začel ob 20h in ne 21h. [Joj][wall]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...