Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Se opravicujem ..... sicer pa vas nebom vec moto....

No no, malo zadihaj, eno babo si privošči pa naprej trenirat... 3. mesto je bilo ziher tvoje, samo malo manj napak pa je :)

Opazil...takoj po dirki sem zrihtal profil.

Debata je pa tudi mene motila, pa še izklopit nisem znal chata :S

Tale 70s ring mi pa ni kej preveč všeč, naslednjič bi rajši vozil navadno... ta je mal površno zmodelirana in dolgočasna, kar ubija vzdušje.

Meni je pa proga super... ko voziš na meji je kar nekaj ovinkov od vseh 147 ki te hočejo ubit ali samo vržt iz proge. Dobil sem motivacijo da spet inštaliarm GPL [dance]

Link to post

Zgleda ne razumes v cem je bla fora..... z nekom sem mel kontakt in me je obrnilo na streho..... ko pa bi me moralo obrnit na kole pa mi je vse skupaj zastekalo.... 5 minut ni niti esc prijel...

Link to post

Meni je pa proga super... ko voziš na meji je kar nekaj ovinkov od vseh 147 ki te hočejo ubit ali samo vržt iz proge. Dobil sem motivacijo da spet inštaliarm GPL [dance]

Itak, gpl je super igrca! In še dela na 7ki bp :D

Link to post

Jas bi vsak dan vozo ampak nimam pojma kje pa kaj.... ;)

Targa

1970 World Sports Car Championship

Svetujem da začneš s kakim Porsche 914, da se malo navadiš proge. Odpelji kak krog ki se ti bo zdel soliden pa mi ga sporoči. Lahko greva tudi kdaj skupaj.

V rfactorju imaš neskončno možnosti, tako da je "kje pa kaj" odgovor pred tabo.

Probaš lahko tudi race2play, tam se vedno kaj najde :)

Link to post

saj to sem tak vozo takrat z vami..... kaj se pa race 2 play tice pa mi ni glih vsec ker majo zlo malo dirk z starejsimi avti....

kje pa kaj pa je blo misleno za dirke ker sam sem itak vsak dan vozo...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...