Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Fajn dirka je bla, čeprav mi setup, ki sem ga dobil na netu ni ustrezal. Avto je po ravnini šel čez 280 km/h, sam mi to ni kej dost pomagal, ker sem skos delal napake.icon_wall.gif

Moram pa tut jaz pohvalit izredno fer dirkanje. Sem mel borbe z enim poršem...Me je prehitel po zunanji strani v prvo šikano, pol pa jaz njega enako v drugo šikano, vse brez dotika. Pa še par drugih fajn borb in prehitevanj je blo. Res super.icon_thumbsup.gif

Komaj čakam naslednjo dirko. Pa upam, da ne bo preveč zaje***a proga, ker mam še velik problemov z setupom za tale RWD.

Link to post

Keri avti pa nej bi načeloma bli hitrejši? Porši al bmw-ji? Vem da je razlika minimalna, vendar me zanima keri je hitrejši. Sem probal porša pa mi nekak ne ustreza ker je zelo prekrmarjen pri zaviranjih, vendar je zelo dobro uravnovešen v hitrih ovinkih.

Lp

Link to post

Mislim da je odvisno od proge, ampak overall je hitrejši BMW. Razlika pa ni ravno velika...

MONZA:

Porsche RSR Sep 15, 2007 Marko Jozef nGT 0:01:48.243

BMW M3 GTR Sep 13, 2007 Marko Jozef G2 0:01:47.805

OSCHERSLEBEN:

Porsche RSR Jul 06, 2008 Maciej Bekas nGT 0:01:24.878

BMW M3 GTR Mar 27, 2007 Claus Juel GTC 0:01:25.134

IMOLA:

BMW M3 GTR Sep 26, 2009 Cristi Rus G2 0:01:47.973

Porsche RSR Dec 08, 2007 Marko Jozef nGT 0:01:48.496

Hitrejše proge ustrezajo BMWju, počasnejše pa Porscheju kolkor iz tukej preberem...

overall pa zlo izenacen... isti driver ista proga:

BRNO:

Porsche RSR Jun 27, 2009 Joco Gorenc nGT 0:01:57.978

BMW M3 GTR Sep 05, 2009 Joco Gorenc G2 0:01:57.955

Nekolko slabši pa je Porsche RS, okol 1sec na monzi in spaju, drugje po pol sekunde....

Link to post

Jaz sem danes komaj spravo Porsheja na hitrost od BMWja. Torej na isto hitrost kot sem jo imel včraj. Že včeraj se je porshe boljše obnašal, vendar ga nisem izbral sej je bil 1 sekundo počasnejši. Zato sem zdaj odvzel rear wing ki je bil kar visok in balanco spremeni pri bremzanjo v prvi ovinek. Pa je kr solidni avtek postal.

Link to post

Mja. Ta R2P roxa. Zdaj sem se včlano v prvi level membershipa. Sicer, mi je do zdaj vedno uspelo joinat dirke brez problema ampak vseeno.

Vbistvu sem že celo razmišljal da bi svojo serijo odpr pri R2P pod independet chapter. Kakšno tedensko GTR2 (ngt), Race serijo ali pa rfactor DTM ali celo kaj openwheel kot iDTjev ChampCar, kateri se mi zdi tudi soliden. Problem je le da nimam vedno časa, tak da bi rabo vsej kakega resnega co-admina ali pa 2, če že. Hardware sicer imam, ločen fizični PC in zadostno dedicated linijo za 30+ slotov na serverju, sej če njihov server uporabljaš te pride 14$ na dirko oz odvisno od dneva in tako nanese tudi 250$ za 20 eventov, tak da se kar nabere. Če pa svojo pa je free vse. Naja... Zaj sem sicer joinal team enega kolega ki sma od 2002 skup vozla v N02/03 ligi, kateri ima tudi že svoj chapter tak da bodo torki že zasedeni. [it]

Link to post
Moram pa tut jaz pohvalit izredno fer dirkanje. Sem mel borbe z enim poršem...Me je prehitel po zunanji strani v prvo šikano, pol pa jaz njega enako v drugo šikano, vse brez dotika. Pa še par drugih fajn borb in prehitevanj je blo. Res super.

To sem verjetno bil jaz. [iz] Ja, dirkanje je bilo res fer, brez naletov in nepotrebnega butanja.

Jaz sem si tudi snel setup z neta in so se mi zdela prestavna razmerja čudna ter sem jih šel modificirat (kar je na koncu prineslo več škode kot koristi). Pa še nekaj konkretnih napak (beri: izletov s proge) povrh in smo tam. [champ]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...