Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

2 hours ago, MarkoP said:

Ob najavi W13 na prvi strani portala piše, da se upoštevajo:

"Remember that official series impact both Safety Rating and iRating while unofficial series do not."

W13 je namenjen ravno zviševanju SR, da prideš do promocije. Lahko pa si lump, poslabšaš svoj SR in ti licenco vzamejo.

Lahko pa kdo izgubi nadzor in ti naredi tako lep pit manever da takoj pokasiraš 10 warning-ov (cca -0,25 na A licenci). :evil:
Res bi morali izboljšat zaznavo trkov.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Zvečer greš v kakšnega Skipa, kjer vedo kaj delajo. Sicer "se" boš sprijaznil z izgubo IR najbrž, ker so profiji. Sploh ti bi moral priti v tako visoke splite, da se ni za bat za take manevre :) Jaz sem prejšnjo sezono tako rešil B licenco.

Na zaznavi trkov se pa da veliko naredit in se ne premaknejo z njihovih stališč [opa]. Jaz bi negativne točke dodal ob koncu dirke oz. jih obravnaval še 1x. Tam lahko na podlagi tvojih časov in časov drugih udeležencev veliko razumeš zakaj je prišlo do trka. Celo statistiko trajektorij lahko izračunaš in na podlagi tega razumeš kdo se je zmotil. Lahko opazuješ komu so gume drsele,.... Veliko se da zboljšat - sky is the limit. Ne bo pa nikoli 100%, lahko pa je 85% komot.

Link to post

To je res fail, da si kaznovan ker so drugi nesposobni. Mislm da res ne bi bil tak problem naredit sistem ki bi v dosti primerih sam pogruntal kdo je kriv. In ne samo dotik, posledično dobiš še off road pa lost control. 

Link to post

V višjih splitih se to samo po sebi reši ponavadi. Moreš pa znat popustit, ko je treba. Kdaj celo popravit napako drugega. Sploh, ko vidiš da bo dive bombal. Je pa res. Da se izboljšat in to precej.

 

Link to post

Shinya Michimi o Formula R2.0: They messed it up. Turnin is too sharp. In the real one you have to trailbrake the shit out of it to get it to turn. Braking feel is nice though.

Sem ga vprašal če so ga kaj vprašali za pomoč in so odklonili.

Link to post

Jaz tudi čakam en feedback od RL voznika. Upam ,da bo pozitiven.

Update je pa velik. Tudi večino prog so neki tikali...

EDIT: poglejte release note kaj so vse dodali. Bravo. 

Uredil - MarkoP
Link to post

Za pridobit licenco rabiš dvoje. SR in t.i MPR (minimum partecipation requirements http://faq.iracing.com/article.php?id=113). Top omeni, da moraš dirkat v klasi, ki ti omogoči napredovanje določeno število dirk.

@skopusnik, kako se ti pelje FR2.0 ? Še nisem imel možnosti zalaufat.

EDIT: LOL v release note-ih piše:  - SURPRISE! You found the secret update! Fireworks have been added to all night races to celebrate the winner. Enjoy the show! 

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...