Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Ne uporabljam Auto-Clutch ter Auto-Blip. Sem naštudiral ja, ni tako težko. Sicer pa ni kake razlike med Auto-Clutch ali če je ne uporabljaš. Vsaj jaz nisem opazil. Če si lahko med bojlšimi ne vem, verjetno odvisno od posameznika. Ampak ne vem zakaj nebi mogel bit :wink:

Tukej pri Dallari je tko. Gas med zaviranjem tako ali tako ne uporabljaš, je sekvenčni menjalnik tako da sklopke ne rabiš. Enako je pri Radical. Za mustang pač rabiš ampak ga ne vozim veliko. Za takrat se pač potrudim. Sem bolj za hitre avte kot so formule, radical, corvette, riley. Bolj uživam.

Link to post

Mislm da je še največja razlika v auto-clutch pr mustangu pa pontiacu. Mustanga furam hitrej kak fastlap z auto-clutch off ampak se mi dostkrat zgodi, da enostavno ne da v prestavo, tko da ga mam na dirkah rajš auto-clutch ON.

Paps upam da se kej srečava naslednji teden na Brands Hatch-u v Corvettah. ;)

Link to post

Ne vem. Mogoče je pridružim če te vidm online. Po pravici povedano tale Fixed setup mi gre kr mal na jetra. Jaz zmer brake bias nastavm bolj nazaj. Pri fixed je pa preveč naprej, tko da skoz blokiram pri zaviranju.

Zej sm lih odvozu dirko z radicalom na VIR. Vodu za več ko 30s pol se pa en k je krog zadi tik pred mano zavrti in nism mel možnosti da ga obidem. Dirke konec... ko mi gre to na jetra [Jaoo]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...