Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Sam sem se Solstice hitro naveličal. Skip Barber nisem kej dosti vozil. Nekako je ne morem naštudirat. Jetta je kul, sam ni razburljiv avto.

Moj najljubši avto je sigurno Radical. Tisto "žvau" na limitu tiščat pa kroge odpelat je čist neki druzga. Boriš se z avtom non stop.

Dallaro vozim zadnje čase. Zej ko bo F1 zuni se morm mal navadit na avte s krilci, mi je pa na drugem mestu sigurno.

Kar se tiče Jette. Jaz bi rajši Mustanga.

Jankota pa tko mal spremljam, pa vidm da mu gre kar dobro ;)

Kot sem pa že nazaj povedal. iRacing fizika je najbolj dodelana od vseh. Nov model gum pride po 4 sezoni se mi zdi. Kar pa najbolj izstopa so pa skenirane proge.

Kar se cen tiče. Vse je prav kot mora bit. Za WoW so porabili nekateri več denarja.

Za F1 2010 game so rekli na začetku da bodo proge skenirane, ampak so to odpisali ker je bil strošek prevelik. Če bi ble skenirane F1 2010 sigurno nebi bila 60€ al koliko že bo, ampak velik več.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Jebemti....sm čist pozabu na forum :D Jst pa iščem po youtubu video best lapa :D

Aja...drgač ta nova funkcija, ko daš lahko dirkača na studied list je pa supr. Sm dodal ta najhitrejšega trenutno v skippyju na mid-ohiu in ti lepo pokaže kdaj vozi. Potem se pa samo lepo joinaš kot spectator in točno vidš kako vozi. Na koncu pa si njegov najhitrejši krog samo lepo izrežeš iz replaya in ga shraniš, da ga lahko preštudiraš.....res supr zadeva....full hitr se lahk naučiš vozit hitreje.

Link to post

Se zgodi :D Js sm naredu še večjo neumnost. Kvalificiral sm se in sm dobu pole. Potem grem pa na warmup in tik pred začetkom crashnem. Seveda sem ga lovil in volan obrnil skrajno v desno (do konca). Grem na grid. Štartam, avto pa men desno s proge zavije. Men nč jasno :D

Link to post

Hehehe ne to bodo naredil za i-racing 2.0 ... boš lahko še kleparje najel, da ti bodo avto poštimal če ne boš imel dost credit-a za novga kupit....

Tolk ste me zjebal s tem iracing-om da grem za vikend se 1x account odprt in kupim tisto jetto ker tisto kar dobiš in pack je bilo meni shit...

Jao tistim če ne bo tolk boljš kot trdite... [Joj]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...