Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

pred 2 minutama, edgeslo je napisal:

Že, že samo meni je vseeno ali peljejo sekundo hitreje ali počasneje, manj ko je elektronike več je prostora za talent, morebitne napake, kar pa na dolgi rok prinese boljše dirkanje .... vsaj jaz tako mislim. :)

Drži 100%. Zadnjič smo en dan imeli v AC dirko z PORSCHE 917K, drug dan pa 911 GT3 CUP. Uživancija na prvi in dolgočasje na drugi dirki.

Link to post
7 minutes ago, mancSLO said:

Ja, če po št. avtomobilov gledaš, koloiko je dobra igra [iz].

Pri iracingu ni problem število avtomobilov. Problem je v številu serij in stevilu igralcev. Lahko oni napišejo 60k igralcev, a na koncu vsi vemo da je odstotek aktivnih precej manjši.

Link to post

Jaz bi tudi raje videl, da ABSja ni. Pri RUF Cup mi je ravno to všeč. Bremzanje brez ABS v T1 v Monzi ali v T5 v Road America (klanec navzdol) je svojevrsten uzitek in podvig in tle se dela razlika. In takšnih bremzanj je kar nekaj med progami. Čeprav drugim to ni tako všeč, saj se pritožujejo, da je avto pretežek za vozit in raje vozijo GT3, kjer avto nastaviš in pol gre sam skozi ovinek.

Konkretno bo IR izdal tole zadevo:

http://www.porsche.com/usa/eventsandracing/motorsport/customerracing/racingcars/911-gt3-cup/featuresandspecs/

Po moje bo to serija z izjemno visoko partecipacijo. RUG GT3 serija ima povprečno 1200+ voznikov na teden in dirke so v 3 splitih praktično kadarkoli. Me zanima kako bodo nov avto vpeljali med sezono. A bodo kar zamenjali z RUF Cup ?

Bravo IR. Dobra komercialna poteza. Pametna. Ne morejo biti "premier sim" brez Porscheja. V letu 2017 se igra tekma na tri dobljene točke in sicer:

1) Porsche licenca

2) Dnevno-nočne tranzicije

3) Dež

IR je (no, bo) sedaj izenačil na 1:1 s Kunos.

EDIT1: Berem okoli po IR. Avto predvideva ABS in TC bolj za enduro zadeve. Sprint Cup zgleda nima tega noter.

 

Uredil - markop
Link to post

http://www.iracing.com/specialevents2017/

Roar Before the 24 // Jan 13 - 15 
Daytona 24 // Jan 21 - 22 
Sebring 12 Hour // March 11 - 12 
Nurburgring 24 // April 22 - 23 
Indy 500 // May 19 -22 
24-Hours of Le Mans // June 10 - 11 
6-Hours at the Glen // June 24 - 25 
24 Hours of Spa // July 22 - 23 
500 km of Road America // August 18 - 21 
Petit Le Mans // Sept 30 - Oct 1 
Bathurst 1000 // October 14 - 15 
 

Link to post

Ko bi nas bilo dovolj oz če bi se povezali z kakšnimi tujimi forumi,  bi lahko tudi v AC odpeljali podobne special events.  Pa ne iščem  sedaj razlik med AC in IR pa kaj kdo nudi drugi pa ne.  Smo pravim da bi pasalo nekaj...... 

Link to post
6 hours ago, ingange said:

Ko bi nas bilo dovolj oz če bi se povezali z kakšnimi tujimi forumi,  bi lahko tudi v AC odpeljali podobne special events.  Pa ne iščem  sedaj razlik med AC in IR pa kaj kdo nudi drugi pa ne.  Smo pravim da bi pasalo nekaj...... 

A AC ima driver switch ??

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...