Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Na Steamu je mesečni paket za 4 Eur. Pa me zanima, če se po enem mesecu da zadevo skenslati, če mi ne bo všeč, ali se zavežem, da mi potem vsak mesec trgajo po 11 Eur. Pa kaj sploh dobim za te 4 Eur? Bi zadevo sprva samo probal, da vidim kako se vozi, pa če bo res dobro, bi potem požrl tudi tistih 11 Eur mesečno. Hvala.

Link to post

Dobiš nekaj prog, avtov. Auto obnavljanje naročnine si v iracing računu izklopi.

Dobiš neko začetno licenco. Ko se dokazuješ varnostno in po kvaliteti ti rating raste. In s tem boljše dirke.

Pred vsem dobiš online izkušnjo. Če deluje vse skupaj.. 

Link to post

Žal boš začel v Mazdi MX5, ki razen online izkušnje ne da tistega tapravega. Precej mrtev avto.

Mislim, pa da dobiš en V8 zraven. Kljub temu, da nimaš licence za odvozit dirke se lahko vseeno priključiš kakšnemu public free practicu. To velja za vse avte za vse serije (mogoče pro serija izključena). Marsikdo tega ne ve.

M.

Link to post

Dobil bo nekaj prog zastonj. Če bo želel recimo za road voziti malo bolj hitro bo imel na voljo čudovito ladjo Cadillac. Drugače pa za osnove se naučiti in pridobiti na iRatingu bo za začetek prek zadosti Mazda Mx5,pa še dirkališča,ki so namenjena za omenjeno klaso so brezplačna.

Vse kar pa ti morda pri iRacingu ne bo všeč je lahko samo denar,ki se ga boš znebil kot po tekočem traku,sploh,če boš želel redno furati sezono (kot že omenjeno razen Mazda Cup,ki je zastonjska).

Link to post
Pred 5 urami , Rokovnjac je napisal:

Na Steamu je mesečni paket za 4 Eur. Pa me zanima, če se po enem mesecu da zadevo skenslati, če mi ne bo všeč, ali se zavežem, da mi potem vsak mesec trgajo po 11 Eur. Pa kaj sploh dobim za te 4 Eur? Bi zadevo sprva samo probal, da vidim kako se vozi, pa če bo res dobro, bi potem požrl tudi tistih 11 Eur mesečno. Hvala.

Pa ne kupuj preko Steama..... direkt na Iracing. Vzami tri mesečni paket za 12 dolarjev in pol boš videl, če ti odgovarja ali ne.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...