Skoči na vsebino

Sezona 1 [2011]


Recommended Posts

Ja, fun z mazdo ni lih najboljša opcija :) No, vsaj ne vedno... Bomo se sproti dogovarjal kaj in kako. Predlogi so seveda zaželjeni, jih bomo dali na glasovanje in se skupaj odločili za event...

Link to post
  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma pozabite že na te avtke. Če se že organizira prvenstvo, naj to bo Prvenstvo. To pomeni spodobni dirkalniki. Sem že pred časom rekel, da se bo folk naveličal teh nezanimivih avtekov, no vsaj jaz sem

Ne vem, dirkanje je dirkanje in tudi ce si krog zaostal... jaz se nikjer v življenju nisem videl pravila da zaostankar ne sme dirkat z voznikom pred seboj če je hitrejši... Po tej logiki v Le Mansu 24

Če ti ne predstavljajo nobenega izziva, kako to, da nisi zmagal nobene dirke? . Sicer pa bolj kot je osnovno, bolj smo si dirkači blizu in bolj zanimivo je vozit. Meni je lepo, če dirkam z avtom, ki g

No tako, pa se lahko potem tudi te fun dirke v skupnem seštevku štejejo za neko stransko prvenstvo, vključno z dirkami ki so že bile odpeljane v mazdi... npr. :P Mixed car :D

Link to post

Ma pozabite že na te avtke. Če se že organizira prvenstvo, naj to bo Prvenstvo. To pomeni spodobni dirkalniki. Sem že pred časom rekel, da se bo folk naveličal teh nezanimivih avtekov, no vsaj jaz sem se jih že preč časom (sem jih pač vozil, ker je bilo največ folka). Ampak pošteno povedano, meni osebno ne rpredstavljajo čisto nobenega izziva. Zato če bi šli npr. na Skip Barber bi bilo že malce bolje, še več pa na Formulo Mazda ali kaj podobnega.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to post

Če ti ne predstavljajo nobenega izziva, kako to, da nisi zmagal nobene dirke? :roll:. Sicer pa bolj kot je osnovno, bolj smo si dirkači blizu in bolj zanimivo je vozit. Meni je lepo, če dirkam z avtom, ki ga kolkor toliko obvladam in se lahko posvetim dirkanju z ostalimi, ne pa da se trudim samo na progi ostat. Z open-wheelerji bi pomoje prišlo do dosti večjih razlik in Formulo Mazda nimajo vsi :wink:

  • Upvote 3
Link to post

Glede na to da je tole prvo iRacing prvenstvo SloRacinga, ter glede na to da je bil za tekmovanje zadosti že "starter pack" iRacinga, so tako proge kot avto po mojem mnenju odlična izbira. [ok]

iRacing sem sprobal pred kakšnim letom, pa mi sploh ni bil všeč.. kasneje, torej ko se je Matjaž odločil da bi organiziral prvenstvo, sem si zgolj zaradi tega spet nabavil iRacing (raje sem dal denar za to kot za WTCC2010), mislim da celo na zadnji dan kar se prijav tiče- in tokrat me je zagrabu. Osebno nisem požel uspehov v tem prvenstvu, sem pa dobil novo veselje oz khm, ljubezen v iRacingu. Tko da Matjaž, tnx [dance]

Če ti pa ni izziv vozit tok počasnega avta, pa to valda veš še predn ga greš vozit?! Mislm ne vem, če jaz vozim F1, ne bom valda takoj za tem šel na Minija ter jokal, da nikamor ne gre? [Joj] in da zarad tega ne morem zmagat [champ]

  • Upvote 2
Link to post
  • 2 weeks later...

Upam, da Murn ne bo zameril, ker sm odprl novo temo. Ti kr zeditiraj ta post ali ga pa zbriši pa dodej svojga z osnovnimi podatki.

U glavnem....kolk vas namerava pridt danes na dirko? Dejmo se zbrat za to dirko in če nas bo dovolj bom naredil en video.....zihr bo zanimiva dirka. Vsaj 10 naj se nas nabere.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...