Skoči na vsebino

Sezona 1 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma pozabite že na te avtke. Če se že organizira prvenstvo, naj to bo Prvenstvo. To pomeni spodobni dirkalniki. Sem že pred časom rekel, da se bo folk naveličal teh nezanimivih avtekov, no vsaj jaz sem

Ne vem, dirkanje je dirkanje in tudi ce si krog zaostal... jaz se nikjer v življenju nisem videl pravila da zaostankar ne sme dirkat z voznikom pred seboj če je hitrejši... Po tej logiki v Le Mansu 24

Če ti ne predstavljajo nobenega izziva, kako to, da nisi zmagal nobene dirke? . Sicer pa bolj kot je osnovno, bolj smo si dirkači blizu in bolj zanimivo je vozit. Meni je lepo, če dirkam z avtom, ki g

Jaz sem tudi včeraj končno potestiral (sem kolega zagnjavil da testno montiram volan). 12. krog je šel pod minuto, optimalni 59.4. Ker bo vaje malo, bom verjetno vozil kar okoli minute... če tu zletiš s steze, je kazen prevelika, bom raje šel na sigurno :)

p.s. pa še volan se je začel z novimi gonilniki obnašati neverjetno odzivno... mogoče pa prestavim menjavo za kako leto dni :D

Link to post

Jap cajti so si kar podobni....tole bo še zanimivo.....mislim, da bo tukaj še najbolj pomembna konstantnost in pa sreča. Kako je pa kej s skini.....tukaj jih je še lažje narediti kot v Race 07. Jst nameravam svojega narediti danes pa prilimam na forum zip.

Aja....mi lahko še kdo razloži kako deluje ta FAST TOW in kaj narediti v primeru, da dobim nekritično poškodbo na avtu. Naj pritisnem ESC da me vrže v boxe ali naj se priplazim do njih?

Link to post

Za fast tow ne vem, ker ga nisem še nikol uporabil.. ali odneham ali pa se vlečem do boksov :D

Za skine pa je res bolj simple kot v RACE ON, čeprav za tiste, ki nismo ravno experti v photoshop-u še zmeraj dost zaj*bano :S

Link to post

Fast tow je v primeru, da ne moreš do boxov, saj na Lime Rock traja cca minuto, da te pripeljejo v boxe. Odvisno kje na progi si... Bolj se ti splača sam odpeljat not...

Je pa res, da bo sigurno najbolj pomembna konstantnost... Sem opazil, da se gume tudi kar rabijo in se kar pozna na cajtih proti koncu dirke, s tem da trajajo cca 20min. Naši sta še 10 min daljši, tako da bo znalo bit zanimivo...

Link to post

Ok, zdej sm priklopil volan in mi ga zavije do konca v desno. Je mogoče kdo že imel tak problem? Volan je G25.

Nč....slabo kaže za jutrišnjo dirko. Volan mi, ko ga priključim, zarola do konca v desno. V control panelu pa mi kaže, da je naravnost. Vse tipke in pedala se odzivajo kot je treba, vrtenje volana pa računalnik ne zazna. A je imel mogoče že kdo podoben problem?

A je možno, da je crknil eden od FFB motorčkov? Volan mi namreč zavrti v desno, ko ga priklopim na elektriko, čeprav ni vklopljen v računalnik.

Link to post

Evo, odpeljal moj prvi (in verjetno edini) race trening.

Tole bo kar nesramno, sploh ko nas bo 10 isto hitrih na kupu šlo v prvi ovinek...

Sam s sabo sem v 30 krogih naredil samo 2 napaki, obakrat v T1 (vsaka me je stala ca. 6s), drugače je pa kar šlo.

Gume so proti koncu res zdelane, a se je ob lepi liniji še dalo peljati zelo nizkih 1:00, kaj več nisem bil sposoben.

Na koncu sem šel še hotlap s svežimi gumami... kar naenkrat gripa ko ne vem kaj :D in odpeljal 59.5xx, nekaj malega rezerve je še.

Link to post

Hja, jaz mam pa tale Lime Rock zgleda malo bolje naštudiran...

Tule sem bil tretji na dirki (Nvidia Cup), ampak tempo je bil pa hud:

http://members.iraci...02&custid=65441

Če koga zanima za študij, lahko delim z vami replay. Samo javite mi, kam ga lahko nalepim, da boste vsi do njega prišli.

Drugače sem pa danes izboljšal svoj najboljši čas in optimum ravno tako. Kvalifikacije sem spravil na 58.981 (imam na dirki sicer 58.946, samo je bil dosežen s šlepanjem v zavetrju čez celo ravnino), optimum pa na 58.740. Na tejle dirki nisem imel realnih šans, da bi prva dva lovil, pa sem razen 1. in 18. kroga vse peljal pod minuto.

A dirka jutri je normalno?

Link to post

A dej :) Do you have to spoil all the fun? :D

Itak bo vseeno vse scat pelal... Z roadsterjem sem dost več prevozu pa tut še nism pod 59.xxx :) Nvem pa za druge. V glavnem ... Zanimivo bo...

Link to post

Geslo je na prvi strani. Se vidimo zvečer!

EDIT:

Danes je tole pilotska dirka v iRacingu. Sicer upam, da ne bo kakšnih težav, bi pa vseeno prosil za potrpljenje, če pride do kakšnih komplikacij, saj z iRacing hostingom nimam nobenih izkušenj. Bomo poskušal reševati težave, ko na njih naletimo. Vsaka pomoč in nasvet sta dobrodošla.

Za R1 in R2 bosta ločena sessiona. Prvi session vključuje practice, qually in race1. Potem bomo pa moral rejoinat za drugi session za race2, ker iRacing hosted sessions ne podpira 2 race formata.

Še to: prijavljajte incidente meni na mail ali ZS. Ne pozabite shraniti replaya!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...