Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Grafika je huda, sploh tale sonce v Watins Glen, k te čist zaslepi, mi je čist nor!

Fizika mi pa na prvi pogled ne deluje tako impresivno. Vsi tile trije, se mi zdi, da se precej lepijo na cesto, oversteera skoraj ni, understeera zelo malo. Ne vem, moral bi sprobat kako se pelje, ker po videu je zelo težko sodit.

Je kdo od vas že kaj sprobal?

Kdaj bojo pa F1 dal notri? :twisted:

25000€, da boš SeniorManager ... pa boš verjetno lahko prepričal folk, da dajo F1 notr :wink:

Link to post

Tudi če imaš paket SeniorManager, ne bo nič...licenco ima itaq Codemasters.

Daleč od tega da bi bila arkada! V temi NFS Shift 2 sem omenjeno igro skurcal, ker mi ni bila všeč...predvsem zaradi tega, ker avto plava in ni pravega občutka. Tukaj je občutek popolnoma drugačen in nima nobene primerjave za Shift 2 (razen grafike).

Je pa to igra, ki jo spremljamo od začetka, tako da sojenje kaj je dobro in kaj je slabo...daleč od tega, ker končni izdelek pride ven 2012 in verjamem da bo šlo z vsakim mesecem na bolje/ slabše.

Sami meniji so mi slabi, sicer dobiš kar rabiš...ampak nič posebnega. Volan mi je v nastavitvah nastavilo za primarno, kar je pozitivnno, sploh zato ker zadnje čase moram nastavljati volan vsakič posebi v novih igrah.

Vožnja je popolnoma drugačna kot Shift2, avto ima veliko prekrmarjenja, tako da je vožnja kar zahtevna...nisem pa še dobil mnenja ali je to dobro ali slabo...več bo znano danes popoldne, ko naredim več krogov.

Igra je še daleč od končne verzije in veliko stvari je za popravit, ampak po pravici povedano; so na pravi poti!

Malo mi je glupo, ker nekateri ocenjujete igro...ne da bi jo igrali!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...