Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Hehe pripravite €

SENIOR MANAGER

Can CREATE NEW project-specific forum threads

Can PM developers

GAIN a dedicated sub-forum

Can ATTEND meetings

Can play ALL builds

Can access Game Scripts

MANAGER

Can CREATE NEW project-specific forum threads

Can PM developers

Can ATTEND meetings

Can play BI-WEEKLY builds

Can access Game Scripts

SENIOR

Can CREATE NEW project-specific forum threads

Can WATCH meetings live

Can play WEEKLY builds

TEAM MEMBER

Can CREATE NEW project-specific forum threads

Can READ meeting minutes

Can play WEEKLY builds

JUNIOR

Can REPLY to project-specific forum threads

Can READ meeting minutes

Can play MONTHLY builds

SELECT YOUR TOOL PACK:

25000 € (Senior Manager)

1000 € (Manager)

100 € (Senior)

25 € (Team Member)

10 € (Junior)

Link to post

hehe maxl.... no comment :P

P.S. : sem se premislil in bom komentiral... ko bodo v RL avtih dirkal s tipkovnicam potem bo tisto kar se vozi na tipkovnico simulacija :P:D

Brez skrbi, glede na to, da sem dal v svojih 35 letih "čez" praktično vse kar je izšlo (vključujoč iRacing, GTR2, rFactor, NetKar, pa še kakšno eksotiko, ki jo mlajši verjetno sploh ne poznate) mi lahko verjameš, da vem kaj pomeni voziti s tipkovnico. Kot sem napisal zgoraj, 1. vtis, pa čeprav na tipkovnici je zelo obetaven (če želiš drugače - vožnja s tipkovnico je praktično nemogoča). Volane, takšne in drugačne pa uporabljam že cca 15 in več let. Danes pač nimam časa, da bi se bolj podrobno poigral.

In glede na to, da nam "tastarim" dobro znani Doug Arnao bdi nad razvojem fizikalnega modela, sigurno ni slaba stvar, kajne?

Link to post

Sej upam da ni čist poden...samo 10€ za niti alpha build (kao narejeno 10% špila) enostavno ne dam... Kar se mene tiče lahko grafika trga gate do daske pa me ne gane kaj dosti.

Vozni model za nas ki nikoli nismo in najbrž tudi nikoli ne bomo sedeli v pravih raketah težko govorimo o tem kaj je realno in kaj ne.

Važno je da ni ala NFS, DIRT, F1 2011 in da je dovolj ljudi s katerimi lahko dirkamo online.

Me pa zanima kaj za teh 10€ dobiš ... koliko avtov, koliko pist....

Link to post

Sej vse piše, mal je treba pogledat...za 10€ dobiš vsak mesec novo verzijo (ne pa za časovno obdobje, kot je to nekje drugje :))...

The current build comes with two tracks (Watkins Glen & Imola) and eight different cars, including known machinery such as the Audi R18 TDI Le Mans winner, the Audi A4 DTM, three different historic Lotus F1 cars, two Radicals and a state of the art Formula Car.

Sicer pa če ti ni všeč, se obrneš, greš naprej in voziš tebi ljubo dirkačino (v tvojem primeru iRacing)...

Link to post

Avtomobili so naslednji: Audi R18 TDI, Lotus 48, Audi A4 DTM, Radicali, pa neki izpeljanki formule...

Progi: Imola in Watkins Glen

Obstoječa imena so seveda izmišljena, ker dogovori glede licenciranja še potekajo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...