Skoči na vsebino

Lestvica

Popularne vsebine

Showing content with the highest reputation on 26. 10. 2013 na vseh področjih

  1. Da si nebi drznil ubodt pašniško Assetto Corso
    3 točk
  2. Živijo! Sem Nik, star 13 mlečnih in prihajam iz Trbovlje. Forum spremljam že en čas, danes pa sem se prijavil da malo poklepatam in izvem kaj novega. Skratka, kot piše v naslovu bi se rad začel "poglabljati" v kakšne resnejši igre, predvsem da izpilim tehniko vožnje, ki, roko na srce žal ni najboljša. Sicer je pa res, da se mi nikoli "ni dalo" učiti, tako da... -.- Skratka, doma je igra Richard Burns Rally (RBR). To igro je nabavil moj foter (P.K. v virtualnem svetu, aktiven na rally forumih, saj je bil na SLO rally sceni dobrih 8 let) v iskanju tega kot jaz - začetniške dirkaške igre. Skra
    2 točk
  3. Rfactor je zelo dobra simulacija dirkanja. Vendar je veliko nastavitev volana in takšnih podobnih zadev. Pač se ga je treba navadit. Glede volana pa tako, če se želiš ukvarjati z simracingom dlje časa in bolj intenzivno, si omisli nakup volana g25-g27. Ker to sta volana vredna svojega denarja. Po občutku na volanu in po moči ffb je precej precej boljši od DFP ali DFGT.Cena pa tudi ni toliko višja. Mogoče bo še tvojega fotra spet potegnilo in bo zopet poprijel za volan. HEHE Povezava!
    2 točk
  4. Pretekli teden se je v nesreči na dirkališču Queensland Raceway smrtno ponesrečil simracer ter dirkač Porsche Mobil1 Supercup-a Sean Edwards, še vedno vodilni v omenjenem pokalu. V nesreči je bil udeležen kot sopotnik in inštruktor v Porscheju 996. V spomin nanj bomo odpeljali dirko na progi Nordschleife, na voljo pa bodo le dirkalniki, s katerimi je v Porsche pokalih dirkal Sean. Dirka bo potekala v torek, 29.10., in sicer s pričetkom kvalifikacij ob 20.00 (na voljo bo le en hiter krog!) ter štartom dirke ob 20.20! Urnik: Torek, 29.10.2013 Kvalifikacije: 20.00 (en hiter krog!)
    1 točk
  5. Kva že drkate a Mogoče zvečer pridem gor malo, samo morm se prej streznt
    1 točk
  6. Server je gor IP: 84.52.183.202:34298 (dvopičje v igri je shift + Č v igri) Ime: SloGT3 Geslo: kot vedno
    1 točk
  7. pridem sa polomljenim G25,a mozda i stigne novi (stari) G 25 od Glavaca do starta trke
    1 točk
×
×
  • Ustvari novo...