Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Evo, lahko se pohvalim da sem prvi (ob Troštu), ki je "potestiral" novo grafiko moda.

Iz moje strani si tale izboljšava zasluži samo pohvale... Dirkalniki so res top narejeni. Nosovi, barva... Skratka vse ti takoj pade v oko. :)

Fizika ostaja enaka... Gume so v različnih barvah :)

Skratka res, z istim setupom za Q v Montrealu sem peljal 1.15.8xx , se pravi če bi se potrudil bi prišel do mojega pb-ja :D

Res čestitke za tole izboljšavo !!

Link to post

A gre kdo furat, da se mal proba?

EDIT: Po nekaj krogih lahko gladko rečem, da je to ena boljših prog narejenih. Najbolj me veseli dejstvo, da lahko z lahkoto furaš čez robnike ne, da bi se guma zatikala ob robnike kot je to ponavadi. Prav užitek je furat čez robnike. Edina smola zame je to, da enostavno preveč šteka :(. Sm dal vse na low še resolucijo sem eno stopnjo zmanjšal pa ne pomaga velik. Ne predstavljam si kako bi bilo z več avtomobili ali pa na štartu pomojem bi se sam še nekomu v rit prikazal, če bi fural dirko.

Link to post

No sj boš vidu kako bo, ko boš blizu ograje, tut pipnit je ne rabiš, pa je tam nevidna. Pred mostom un ovink je tut UBS nevidna jama. Res nvem zakaj je tko narjen, ker je grafika res lepa, kar se tiče asfalta in okolice.

Link to post

Tudi jaz nisem naletel na nič takega po 5 krogih.

Sem stestiral fps. Imam ga isto kot prej, v Valenciji med 80 - 120 in grafika v večini na full. Tako, da glede na to da je proga top je to normalno, ker je vedno bilo tako tudi prejšnja leta.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...