Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Prvi del kvalifikacij jedva v Q2, Q2 peto mesto, pol sekunde za mojim najboljšim krogom. Zaradi kazni štartam z desetega mesta. Štartal zelo slabo, padel mislim da na zadnje mesto. Ampak vseeno vozil dokaj konstanto, razen tistih nesreč v prvih krogih, to se je kar v eno kadilo. Potem na sredini dirke dohitim Glavača, me spusti pred sebe, potem pa nori za menoj in me preganja, da le naredit kako oslarijo.

Drugače pa povprečna dirka, 7 mesto glede vožnje zasluženo, forma se popravlja.

Link to post

playtech-logo.png

SPA.gif Valencia

Datum dirke: 25.6.2012, 20:30

Dolžina kroga: 5.440 km

Dolžina dirke: 233.920 km (43 krogov)

Trening: 20:00-20:30

Kvalifikacije 1: 20:30-20:40

Kvalifikacije 2: 20:40-20:45

Ogrevanje: 20:45-20:55

Dirka: 20:55

Rezultati 2009!

Rezultati 2010!

Rezultati 2011!

Prenos proge NOVO 15.6.2012! (Zamenjana proga z delujočo 15.6.2012. Vsi pred tem datumom, dajte še enkrat prenesti)

3p1-f1.jpg

Live!

(Dogajanje v živo na serverju)

Hotlaps!

(Prvih 25 časov na vsaki progi)

Mod (NOVO od 14.6.2012 dalje, v poštev za Valencio):

Sloracing F1 2012 V5 HIGHRES

ALI

Sloracing F1 2012 V5 NORMALRES

http://www.youtube.com/watch?v=FLdMQ_PalL4

Uredil - sennas
Zamenjava proge!
Link to post

Nekaj statistike, koliko krogov na serverju je prevozilo prvih 10 na dirki:

1. Kralj 362

2. Trošt 583

3. Bedenik 340

4. Borak 139

5. Janovljak 331

6. Glavač 73

7. Kunčič 337

8. Mrhar 269

9. Dubarič 342

10. Stopar 221

Skupaj: 2997 krogov (13 tisoč inu 70 kilometrov)

Good work :D

Link to post

Silvo ravno tist krog, ko si šel ti iz boxov, sem šikano posekal za kakšno sekundo :), nato pa sem videl da sem ravno tolko pred tebe prišel in sem se odločil da te raje spustim in dobim mesto tko kot se zagre.

Link to post

Kaj rečt, glede na pomankanje časa za trening dobre kvalifikacije, štart dobr vendar napačen gumb za sklopko in že po prvem krogu v boks na kazen , pridem za damirja in bojanu mi rata pridt mim pol pa napaka in pozdravljen zid, ker sem imel že od štarta razbit avto ni bilo smisla nadaljevat. bo treba kakšen krog več odpelat drugič

Link to post

Trost: Sej sm ti reku, da sem te namerno in takticno prehitu to ni blo zaradi tega, ker nisem mogel pocakati 2s :D. Upal sem, da te bom s tem nekako zafrknil in avtomaticno pridobil eno mesto na Q :). Mislim, da je to popolnoma legalno, ker konec koncev sva bila oba v hitrem krogu :). To se je dogajalo tudi v resnici...

EDIT: Btw s Q sem zelo zadovoljen, ker sem postavil mislim, da 6 cas in to na standard downforce! Posledicno sem zaradi tega uspel na R priti ceo na 3 mesto, ker sem uspel prehitevat pred sabo na ravnini vendar sem takticno zafrknil dirko, ker sem vzel soft za kar se je izkazalo kot katastrofa, ker tud gasa pogledat nism vec smel. Ravno ko sem imel it namen v bokse sem se skantal ko hudic in ni blo vec smisla...skoda, ker je bil zacetek dirke eden mojih boljsih! Enostavno mam premal kilometrov in mi po nekaj krogih koncetracija cist pade in je tistih 50 krogov se dolga...

EDIT 2: :D Sem se pa zabaval kar je najbolj pomembno.

Link to post

Mislim da je nelegalno ovirati in blokirati tekmece na Q al pa midva gledava formulo vsak v svojem vesolju. No ja, kakorkoli. Zakaj potem dobijo kazen zaradi blokiranja na q v resnici?

Mesarič glede tvoje dirke: Aja, pa najlažji je stisnit esc. Še poškodovan nisi bil, zgubil pa nisi ogromno to tistega trenutka. Škoda no :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...