Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

To je bil največji minus 2010, drugače ni bla tolk napačna.

Kot pa sem že napisal, je na RD večina F1 dirk z F1 2010...tako da očitno le ni tak jajc. Le pri nas je očitno, da se mora dirkalik F1 težko peljati kot kaka simulacija reaktivca.

Link to post

Ne maxl ni fora da je težko oziroma lahko. V 2010-ki si lahko samo mal zavil z volanom, pa je isto zavil kot da bi na polno ali obratno. Ne vem no, men res ni potegnil.

Je tut formula masters ful simpl za vozt (laži kot F1 2010) pa je folk velik bolj navdušen.

Itak bo kmal rF2 tako da bomo mel kej nouga za peljat [jezik12]

Link to post

Jaz se tudi nagibam k F1 2011 Game iz še enega razloga, ker ta igra enostavno ne rabi imet SODNIKE. Igra sama za vse poskrbi in to dokaj realno in ni nobenega dvoma ali je dirkaška nesreča ali namerno izrivanje, da ne govorim o sekanju šikan in še bi lahko našteval.

Ni hudič, da nebi kupilo originala vsaj 20 ljudi in da se naredi liga z originali, ker takšno druženje kot je na Sloracing vodstvo ne bi smelo dopuščat neke cra**** igre.

Da še pojasnim glede rFactorja zastopim, ker je bila igra v obtoku že davno pred Sloracingom v razno raznih oblikah z to novo igro (F1 2011 Game) pa nebi smelo biti podobnih stvari.

Torej odločitev je na strani vodstva in če se odloči za original sem med prvimi kupci za dirke preko raznih Hima****-jev in podobnih zadev me pa ni zraven.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...