Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

Izšel je popravek!

Hi all,

We're going to be using this sticky thread to keep you updated with regards the latest game patching status. We'll keep it updated whenever we get new information.

Patch 1 - During the game submission process for F1 2011 the team continued to work on the game, refining, polishing and tweaking and those updates were included in the patch released as follows:

PS3 Status - Released

Xbox 360 Status - Patch has now passed submission, we are now waiting for a confirmed release date.

PC Status - Patch has now passed submission, due for release at approx 10pm GMT on 4th Oct

Patch 2 - The Dev team and QA are currently investigating a number of issues reported by players and trying to reproduce these in a test environment.

Please continue to submit your feedback about any game issues you find in our Tech & Game Support Forums being as thorough as you can possibly be. We're constantly passing on this feedback to the development/QA teams for investigation and review. Your input is much appreciated and of great help, thank you!

Prenos:

http://www.mediafire.com/?icjnjkc24q56u93

http://uploaded.to/file/u02pwqo7

http://www.megaupload.com/?d=JORYDQZQ

http://www.fileserve.com/file/Y6T5kB..._-_Patch_1.rar

Priporočeno je, da najprej naredite backup igre, preden posodobite.

Link to post
  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

Miro poročej,če je še kaj bolje, si bom še jaz za PC poštimal, ker imam še en špil, ma igram jo čezdalje več ob večerih, počasi mi ratuje kr boljša od F1 2010, kr zabavna, nimam kaj rečt.

Link to post

Nobl tale co-op.

Sva vozla z Matejem Vajtom in res je nobenga laga in nč štekanja pa dež je bil in 24 voznikov gor (midva+22 AI)

Pa kazen takoj odslužit (hehehe) in se znajdeš iz prvega mesta u gužvi pa se je** in nč pol +10 sek pa take. (na serverjih pa je +10 sek tudi +40 sek sem že vidu pri enih)

Razen simulacije (kar je verjetno najvažnejše) je F12011 svetlobna leta pred rFactor in ostalo.

Link to post

heheheh Troš Trošt

Se zapikneš v 22AI+midva> ej lejga, sem omenu lag in štekajne na serverju (mojem) in da ti to vidiš kakšna je megla zadi za avtom ne pa neki oblački kot v drugih igrah (govorim na mojem kompu ne na nekih high zadevah).

Škoda no, da ti je mim sicer se pa da kar precej zmodat, sam nevem kako pol to preverja, ker vidim na serverjih jih kar pridno kicka dol.

Link to post

Ja dober je blo. Sam kazni so pa kr stroge nimaš kej. Na kvalifikacijah sem dobu deset mest ker sm se neki sukal pa cez sikane seku al kaj na dirki pa dezju spet sukanje pol sem dobu pa kazen voznjo skozi boske zaradi unfriendly driving al neki takega :D, tako da sem bil na zadnjem mestu celo dirko. V zadnjem krogu mi je pa še gumo razneslo in sem komi do cilja prišu :). Drgač je pa dež ful jeba vozit :)

Link to post
  • 4 weeks later...

Končno je tudi meni uspelo usposobit F1 2011 game [owje] .Zato bom še tudi sam nekaj napisal o tej igri.

Igral sem tudi predhodnico in je razlika očitna.Grafika je dosti bolj optimizirana.Na enaki periferiji in nastavitvah mi je 2010 blokirala kot nora,tukaj(2011) pa mi deluje tekoče.Menjalnik in volan nimata "laga" kar pripomore k boljšemu užitku.KERS, DRS in varnostni avto igro še dodatno popestrijo.Vožnja oz.dirka po mokri cesti je fantastična(sploh ko se dež umirja in se začne cesta sušiti,ostajajo pa še mokri predeli,na katere je potrebno biti previden in se jih moraš izogibati).Tudi simulacija obrabe gum je dobra.V kariernem načinu igram brez pomoči in moram povedati,da je kar napeto :lol: Edino kar pogrešam in je tudi velik minus je ogrevalni krog ter samostojno zapuščanje in vstop v bokse!Upam,da to v sezoni 2012 popravijo,saj bi dalo tej igri še dodaten privdih.

+ grafika

+ Umetna inteligenca

+ DRS & KERS

+ Fizika (že to,da je malenkost izboljšana je napredek [iz] )

+ Varnostni avto

- ogrevalni krog

- Avtomatski oz. nadzorovan vstop in izhod iz boksov

Link to post
  • 3 weeks later...

LP!!! Prosim za pomoč najprej sem imel neoriginal igro F1 2011 zdaj sem se kupil original in imam težavo. Ko jo zaženem deluje vse vredo ko pa se prijavim da mi shrani igro se imam staro ime pol kliknem in mi napise: F1 2011 executable ne deluje več!! V čem je tezava? HVALA

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...