Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

:D Probal. Ni zame, avta sploh ne čutim in ovinke speljujem na pamet kolkr pač mislim da bi še moglo it. Grafika vse na ful lušna, mogoče vseeno pričakoval še malo več. Ciljni kupci pač žal niso hardcore sim racerji.
Link to post
  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

Evo tut jst sem probu zadevo, pa tak kot jih je večina napisalo... Sicer sem na tipke, ampak volan se mi zdi zloooo težek in počasen, obnašanje avta na sploh mal hecno, tak kot je blo napisano zgori, ni blo narjeno za sim-racerje. Drugač pa grafika pa za prste polizat..:) Sicer pa Mojstri Kode, ni kaj..

Link to post

Oh in sploh,sem bral revijo na morju in sem vse prebral 3x,tako se mi je vse skupaj dopadlo,model je pisal,da bo grafika kr izboljšana, že v F1 2010 ni slaba, nato da bo fizika ma čist nadmočna, da se bo pisala zgodovina, naj bi bil setup formule dosti zboljšan,več vsega,...bla bla....

Na ps3 konzoli je grafika ma ne vem, na hitr rečeno,mi je F1 2010 boljša v grafiki,ne rečem da niso bolidi detaljno narejeni.Fizika pa kr neki no, kot da je zadnji konc zelo mehak, bolid je če ga vse stršaš premehek,če daš malo manj nastavive se nič ne pozna.

Sicer igral sem do sedaj 30min,pa roko na srce 2010 mi je boljša, na volan niti to ne probam.Sicer pa je blo za pričakovat v enem letu ne morjo ne vem kakšne fizike nardit, kvečjem ker so neki spreminjal so ga polomil.Matr pa tako sm jo čakal...

Če nardijo še en dobr špil,.....(F1 podn, Dirt3 podn,-ker ni prog, Driver San F-podn...pa..)..blaa

Čakam edin še Forzo Motorsport4 na xbox360 zihr bo dobra..,mislim velik zabave.

Link to post

Če bi imeli pet par v glavi bi naredili tako, da sta na voljo dve fiziki. 1 je arcade mode, druga simulation. arcade je takšen kot zdej za tiste nubisteke, za simulacijo pa rekruterajo te od fsone ali rft, pa majo top špil...

Link to post

A pa vozite vi to na expert al kr na med ,ker v tej par*** verziji ne shranjuje vseh nastavitev zato je treba pred vsako ponovno vožnjo ko greš na progo(v restart igre) ponastavit pomoči.

Nevem no men v dežju komej sfolga volan sukat tolk ga odnaša.

Link to post

Sicer po mokrem je res meni nek boljši občutek,ker je dost težje, meni se zdi,da so hotl pr tej formuli naredit,da bo zanimivo, kako gre počez čez ovinke,šikane..., kako jo popraviš.Sicer ne vem zakaj ,ker je replay zelo kratek,če si hočeš ogledat.Samo to so 10x pretiraval, ne moreš it kr fino počez pri 230kmh in jo lepo popravit, ali te pa takoj obrne.Naj en pogleda oz. vozi kamero spredaj, ker ne vidiš nič formule, kako počepne ko zaviraš in kako se nagne v ovinku.Miro jaz vozim na expert ,vse na off razen abs si dam ,pa mi ima 2010 fiziko kr dost boljšo.

Link to post

Čudno sem mi zdi,da ni ogledal na tej skidr** verziji ker na original posnetkih od igre SO.(vsaj jaz jih ne vidim )pa sem skor vse prešnofal kje se to nastav.

Verjetno je še kej druzga "poštucano" za bolj gladko grafiko.

Bomo vidl na originalu kk zgleda

Link to post

Sej ni tako mimo če nisi res zahteven in če jo voziš 2h skup, se malo navadiš,(zna ti pa it ta fizika tako na jetra, da prec nehaš vozit) kokpit kamera so ogledala,niso siva,sm se tako slabo vidi, da ti veliko ne koristi, sicer ker vozim na plošček je fino ker stisnem kamero za pogled celotni nazaj,pa to mene ne ovira, na volan je pa druga pesm.Mi pa je spet to vredu,da grejo počasnejše formule,kr dosti manj in so mi bolj zanimive,kot hitre-najboljše.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...