Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

Če jutr ps3 verzijo dobim po ovinkih poročam,...naj pa povdarim nekaj, kdor ima na slo-r 0 postov ali da ne sodeluje,ne mi zamert, ne bom prodajal po enaki ceni,kot vsem vam katere poznam, zdi se mi tako fer, pa upam da ne bo zamer!

Link to post

Tako je to fantje...mislim da si tale igra zasluži še pribložnost za podaljšanje licence..namreč napredek je ogromen..

Samo obnašanje avta res občutno boljše(pa čeprav samo na tipke, vendar se takoj opazi razlika).. DRS in KERS sistema sta zelo dobro dodelana, AI pa letos vozi veliko boljše. Nisem odigral nobene dolge dirke da bi lahko o kakem safety-carju govoril pa vendar me je igra prepričala v sekundi. Najprej sem odpeljal dežno dirko nato pa še eno po suhem in nimam pripomb. Sicer je pri zvoku formul še vedno malo čudno vendar v primerjavi z lani veliko boljše. Tudi igra je veliko bolj optimizirana(pričakovano saj je grafika skoraj identinčna le da so odstranili ta blesav sivo-temen efekt procesiranja-ALELUJA!). Tudi notranjost volanov letos končno zgleda tako kot je treba, in če je bila lani F1 igra lahko rečemo da kar dober FAIL je letošnja navdušojoča in mislim da lahko stopi ob boki kakšni spodobni simulaciji. Tako da..ne bo mi žal niti evra s katerim bom podprl codemasters ki so opravili odlično delo. Komaj čakam na dirke, ker bodo po mojem mnenju zelo zanimive, sploh zaradi DRS-sistema. Tako da zaenkrat ne morem rečit nič slabega o igri. Vendar jo bom podrobno spoznal v naslednjem tednu, v ponedeljek pa verjetno še multiplayer in ostale. [ok]

Link to post

-uvodni filmček- že tam se vidi kako "bedna" je igra. Totalno nerealno premikanje, vse skupaj deluje 1x prehitro..

-najtežja težavnost, vsi assisti off, tipkovnica- na štartu dirke gas do blokade + kers, brez problemov do druge, tretje.. Zeeeeeeeeh.

-zvok? Nekaj najbol sitnega oz nagravžnega kar sem kadarkoli slišal v miljon modih za Rfactor, Race07, in ostalih F1 igrah. Težko, res težko bi bil zvok bolj siten.

-gas in zavijanje zamujata, preveril nastavitve, ne pomaga nič. Vidiš in slišiš kako igra laga- računalnik je 3x premočan za igro tako da to ni problem.

-vse nastavitve na realistic kar se tiče pravil in poškodb- 3x sem zaprl nekoga na vhodu v ovinek, seveda je vsakič počilo- nasprotnik izgubi krilca, gume.. Jaz sem sicer s kaznijo odpeljal dalje, ampak seveda brez kakršnih koli poškodb. Itak.

Torej je že.. khm.. 10 let od zadnje omembe vredne F1 igre? Žalostno. Zdaj pa še WRC2, pa je to to.

@Zamex23: tale igra ne more stopit ob bok nobeni simulaciji.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Aggressor : kok si pa ti vozu, ko sm se js naslonu mal v nasprotnika mi je kr krilce šlo? lol

Prav tak problem sm mel js lani pr f1 2010, s tem zaviajanjem in lagganje pa čeprav je bla mašina dovolj močna. Letos vsaj pri meni tega nisem zaznal, tak da zgleda da ni na vseh sistemih optimalno.

Link to post

Po prvem testu sem skoraj navdušen, presentljivo. Sicer je bolj arkadno, ampak se z volanom čisto dobro pelje, boljše kot sem pričakoval, šel sem tri kroge v spaju, nobenega laga. Bi pa opozoril, da je meni igra predlagala nastavitve low (arhaična mašina c2d e8500 3,17ghz, gtx260 896mb, 4gb rama, 1680 resolucija, 2xAA, vse low, 50-60fps), ampak vseeno zgleda čudovito. Podroben opis sledi jutri :D

Link to post

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to je pa to.

Ne vem no, da dam igro na najtežjo, izklopim pomagala, in v prvem poskusu odpeljem par krogov Monze na 2. mestu? S tipkovnico? Ne vem no, men je to mal smešno. Nebi reku da je to nek FWD avto z 150km.. To je F1.

Lag- takoj sem opazil, pa sem se spomnil da sem lih kle prebral da je treba deadzone poštimat.. sem poštimal, isto. Če sem tapkal gas tipko sem dejansko slišal da laga. PC vem da ni problem, vsaj ne hardware.. Če je kaj drugega s sistemom? Je to potem problem igre. Vse igre mi laufajo vedno na maximumu brez kakršnega koli problema (no, razen Metro 2033 zaenkrat).

PS, če že si F1 fan, potem je rFactor oz Race07 z F1 modi še vedno daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč najbolša opcija.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...