Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Že leta navijam za Alonsa tako da... [champ]

Meni osebno najbolj kompleten voznik.

Katero moštvo pa je najbolje pripravljeno je pa teško rečt... najbolje pripravljeno moštvo (glede na svoje sposobnosti) ali pa najbolj konkurenčno moštvo sta dve različni vprašanji...

Ferrari in McLaren mi zgledata najbolj pripravljena glede na svojo formo, mogoče tudi Red Bull... Mercedes malo manj.

Kar pa ne pomeni dejanske hitrosti na 1. dirki... Ravno Mercedes mi je največja uganka... lahko so šele 4. ali slabše (FI in Sauber nekako zgledata strupeno) lahko pa so z novim updatom prvi z razliko...

V vsakem primeru pa letošnja sezona obeta veliko... vprašanje pa koliko bo dejansko prinesla.

Link to post

men je pa hud... spominja na legendarnega 300 sl gullwing... http://www.seriouswheels.com/pics-mno/Mercedes-Benz-300-SL-Coupe-FA-DO-1024x768.jpg

Normalno da spominja če so nrdil novodobno replico... vendar vseeno bi rekel da je bil tist avto eden in edini... današnja novodbna izvedba pa je naravnost nagravžna...meni osebno...

Danes nekako ta sprednji in zadnji konec ni več v mercedesovem stilu...

Link to post

Spektakularna formula 1 z novo komentatorsko dvojico

Na POP TV se z nedeljsko dirko v Bahrajnu začenja nova sezona formule 1. Dirke bodo potekale v družbi komentatorske dvojice, osrednjega komentatorja Gregorja Žvaba in strokovnega komentatorja Andraža Zupančiča.

Cela novica!

Link to post

f1.jpg

Najhitrejši v prvih kvalifikacijah 61. sezone formule 1, pred dirko za veliko nagrado Bahrajna, je bil Nemec Sebastian Vettel (Red Bull).

Dirkači formule 1 so v vroči Manami opravili s prvimi kvalifikacijami v novi tekmovalni sezoni. Prvi se je na stezo Sahir podal novinec Lucas Di Grassi (Virgin Racing), prvi res hiter krog pa je uspel Fernandu Alonsu (Ferrari), ki je že na zadnjem prostem treningu napovedal borbo za najboljši startni položaj. Hitrost je zadržal tudi v nadaljevanju kvalifikacij, prvi del pa je pripadel ravno dvakratnem svetovnem prvaku. Prekratki za nadaljevanje kvalifikacijskega treninga so bili Jaime Alguesuari, Timo Glock, Jarno Trulli, Heikki Kovalainen, Lucas Di Grassi, Bruno Senna in Karun Čandok.

Nadaljevanje kvalifikacijskega treninga je bilo v znamenju hitrega Nemca Sebastiana Vettla. Tekmovalec iz Heppenheima je opravil s konkurenco in napovedal, da se bo v zadnjem delu treninga boril za najboljši startni položaj. Prepočasni za sklepni del kvalifikacij so bili Kamui Kobajaši, Pedro de la Rosa, Vitantonio Liuzzi, Nico Hulkenberg, Rubens Barrichello, Vitalij Petrov in Sebastien Buemi.

V sklepnem delu kvalifikacij pa je bil najhirejši Nemec Sebastian Vettel (Red Bull), ki je za sabo pustil Felipeja Masso in Fernanda Alonsa (oba Ferrari).

Startni položaji:

1. Sebastian Vettel Red Bull-Renault

2. Felipe Massa Ferrari

3. Fernando Alonso Ferrari

4. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes

5. Nico Rosberg Mercedes

6. Mark Webber Red Bull-Renault

7. Michael Schumacher Mercedes

8. Jenson Button McLaren-Mercedes

9. Robert Kubica Renault

10. Adrian Sutil Force India-Mercedes

11. Rubens Barrichello Williams-Cosworth

12. Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes

13. Nico Hulkenberg Williams-Cosworth

14. Pedro de la Rosa Sauber-Ferrari

15. Sebastien Buemi Toro Rosso-Ferrari

16. Kamui Kobajaši Sauber-Ferrari

17. Vitalij Petrov Renault

18. Jaime Alguersuari Toro Rosso-Ferrari

19. Timo Glock Virgin-Cosworth

20. Jarno Trulli Lotus-Cosworth

21. Heikki Kovalainen Lotus-Cosworth

22. Lucas di Grassi Virgin-Cosworth

23. Bruno Senna HRT-Cosworth

24. Karun Čandok HRT-Cosworth

Vir: 24ur.com

Link to post

Moj pogled na kvalifikacije, ki so verjetno prvi malo boljši pokazatelj razmerij.

Red bull presenetljivo hiter, prav tako ferrari, mclaren in mercedes z nekoliko velikim zaostankom za prvima dvema ekipama, FI po pričakovanjih, ubistvu sem od vseh ekip pričakoval nekako podobne rezultate kot so se dejansko naredili, mogoče sem edino malo več pričakoval od Sauberja, ki me je nekoliko razočaral z 14. in 16. mestom.

Lep pozdrav!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...