Skoči na vsebino

Marin Čolak se je ponesrečil v prometni nesreči


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moje mnenje o tej nesreči.. Predvidevam, da si bom s tem postom nabral kar nekaj minusov, vendar naj povem, da se mi Marin niti najmanj ne smili. Edini, kdor se mi v tej zgodbi smili, so starši nes

Tudi alkohol, opojne substance in kurbe ne sodijo na cesto pa se vseeno to dogaja Z tvojimi pikami ne bos dosegel napredka in pomiril situacije oz. vzpostavil pravni red! Je pa res da je vsak kriv

Mogoče ste pa vi malo pristranski glede na to da je Čolak član Slo-Racinga? Seveda je bolj odmevno če dirkač dela take stvari, kot pa nek navaden voznik. Ker je dirkač in ker mora vedet, da se tako

Ne bi rad izpadel pi***, ampak se popolnoma strinjam z vodicarjem.

Zaradi nepremišljenih dejanj tega človeka, ki je poklicni dirkač z licenco, je umrlo povsem nedolžno dekle! In tu bo vsakemu jasno, da se nesreča z takšnimi posledicami ni zgodila zato, ker je čovek vozil 30,40 km/h prehitro. Več prič je dejalo da so videli skupino avtomobilov, ki so medsebojno dirkali. Na avtocesti!! Najmanj kaj bi pričakoval, je da mu doživljenjsko odvzamejo licenco in ga strpajo v zapor. Seveda nisem pošast in mu želim da okreva, ampak ko pride k sebi naj se sooči z ZAKONOM in ne z svojim moralnim mačkom (če ga bo sploh imel).

Ko berem nekatere komentarje me je prav groza. Pa za božjo voljo, zaradi svoje neumnosti je ubil nekoga. Kaj vam ni jasno?!

Link to post

SkyNet, se popolnoma strinjam, da dirkanje ni za na cesto. Ne more pa sedaj nekoga strpat v zapor iz istih razlogov, kot enga morilca, ki tam načrtno nekoga fenta. Sedaj smo vsi lahko pametni, ko se je nekomu drugemu to zgodilo, še posebej zato, ker je profesionalni dirkač - če bi se to nekomu drugemu zgodilo, bi bilo pol manj obsojanj.

Link to post

Ja kr težka bo,ga kr fejst mediji napadajo in tudi tožilstvo.

Škoda no,želim mu čimprejšnje fizično in psihično okrevanje,ostalo se bo pa že porihtal,seveda pa ne smemo mimo izrekanja sožalja družini nesrečne sovoznice (Ivana).

Link to post

SkyNet, se popolnoma strinjam, da dirkanje ni za na cesto. Ne more pa sedaj nekoga strpat v zapor iz istih razlogov, kot enga morilca, ki tam načrtno nekoga fenta. Sedaj smo vsi lahko pametni, ko se je nekomu drugemu to zgodilo, še posebej zato, ker je profesionalni dirkač - če bi se to nekomu drugemu zgodilo, bi bilo pol manj obsojanj.

Najbrž bi bilo manj obsojanj, ja. Ampak to zato ker PROFESIONALNI DIRKAČ, bolj kot vsi drugi vozniki, MORA vedet, da dirkanje ne sodi na javno cesto! In pika.

Link to post

Tudi alkohol, opojne substance in kurbe ne sodijo na cesto pa se vseeno to dogaja :twisted:

Z tvojimi pikami ne bos dosegel napredka in pomiril situacije oz. vzpostavil pravni red!

Je pa res da je vsak kriv za svoja dejanja in za te naj tudi odgovarja, mi tukaj na forumu pa nismo kompetentni da bomo sodili druge! Rajši se sami nad sabo zamislimo ,ker ziher nismo taksne cvetke da nebi vsaj enkrat na dan storili kaksen prekršek :shock: danes prekršek - jutri nesreča, trenutek nepozornosti in si hitro skupaj!

Je pa res da ne odobravam dirkanja po ceti še manj alkohol za volanom.

Žal mi je za Marina in za punco ki je umrla iz želim Marinu čimprejšne okrevanje

Link to post

Kolkor berem po hrvaških straneh, je seveda nekaj več obsojanja, ker je profesionalni voznik. Kot sem ze povedal par postov nazaj so skoraj vsi dirkači na stezi, dirkači tudi na cestah.

Ampak to ni vse, se mi zdi da če se to zgodi kakšnemu revežu v FIATu, se to veliko prej poleže, mnogo manj jih sodi/komentira zadevo... Tukej gre tut za to, da ima velik ljudi moznost udrihat po nekom, ki ma v lajfu velik več kot oni... in hitro je treba to moznost izkoristit in sebe narediti boljšega vsaj v nekem pogledu. Komentiram zgolj s psihološkega vidika, ne mislim na nobenega posameznika.

Želim, da se Marin kmal pocajta, pa da mu uspe zaživet normalno, kar bo verjetno zelo težko zanj, tko kot bi blo za vse v takem primeru... Punci pa res ni blo prizanešeno in naj počiva v miru.

Link to post

Mogoče ste pa vi malo pristranski glede na to da je Čolak član Slo-Racinga?

Seveda je bolj odmevno če dirkač dela take stvari, kot pa nek navaden voznik. Ker je dirkač in ker mora vedet, da se tako ne obnaša na cesti. In javnost ga sigurno ne obsoja zato ker ima več kot oni :) Sicer pa kolikor sem bral hrvaške portale ima očitno dečko že kar nekaj črnih pik iz preteklosti. Ne bom komentiral in pametoval, ker dejanske situacije ne poznam, ampak očitno ni tako nedolžen, kot ga skušate nekateri predstavit.

PEK in ostali somišljeniki, me zanima kako bi gledali na zadevo če bi na sovoznikovem sedežu takega voznika umrl nekdo od vaših bližnjih ali prijateljev. Za tako dejanje ni opravičila, pa če me raztrgate.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to post

Malo ti narobe razumes našo debato!

Noben od nas ne pravi "vau Marin fajn si ferarja peljal 250 po avtocesti in se zaletel - pravi car si!!"

Čeprav ga poznamo eni pač iz foruma drugi osebno, noben od nas ne odobrava taksnih dejanj, še posebej kadar gre za smrtne žrtve! Je pa res da nas dosti na tem forumu ne sodi Marina, ker pac nismo pooblaščeni za to- sodišča imajo to nalogo!

Kaj se tiče glede črnih pik ,ki jih omenjaš iz preteklosti bi jih tudi ti kar nekaj nabral če bi bil tako medijsko izpostavljen, oziroma vsak izmed nas!

Vsi smo proti divjanju po cestah, alkoholu in ne odobravamo taksnega početja in rajši virtualno razbijamo avte, ampak samo nekaj, če bi vsak od nas imel denar in takšnega ferrarija v garaži ni človeka ki bi se po avtocesti z njim vozil 100 km/h(taki pač smo VSI)in tudi ti nisi izjema!

Še enkrat povem NE odobravamo takšnega početja-sočustvujemo pač z Marinom ker ga poznamo!!!! Če sočustvujemo z njim in mu želimo čimprejšne okrevanje še ne pomeni da odobravamo takšna početja!!!

Link to post

Kaj boste novega odkril,toplo vodo, kaj se da popravit,pač sm neko govoričenje,dekle ni več, vse ostalo pa sledi.

Je namen tega topica, da bo kdo bolj pameten,počasen za volanom,previden...ne kot kaže le da se nabija in nabija.

Tak topic niti ni za portal, ubistvu je le samo da se neki čveka in čveka,pametuje, a bo kaj novega od tega?

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...