Skoči na vsebino

Marin Čolak se je ponesrečil v prometni nesreči


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moje mnenje o tej nesreči.. Predvidevam, da si bom s tem postom nabral kar nekaj minusov, vendar naj povem, da se mi Marin niti najmanj ne smili. Edini, kdor se mi v tej zgodbi smili, so starši nes

Tudi alkohol, opojne substance in kurbe ne sodijo na cesto pa se vseeno to dogaja Z tvojimi pikami ne bos dosegel napredka in pomiril situacije oz. vzpostavil pravni red! Je pa res da je vsak kriv

Mogoče ste pa vi malo pristranski glede na to da je Čolak član Slo-Racinga? Seveda je bolj odmevno če dirkač dela take stvari, kot pa nek navaden voznik. Ker je dirkač in ker mora vedet, da se tako

Je mogoče tole kar isti Nissan na teh slikah? Se mi zdi da ima tale udeležen v nesreči podobno tablico. Prej se je v novici še videla tablica, potem so jo pa odstranili...tudi slika od nekoga je bila, ki je stal tam ob cesti pri nesreči, verjetno voznik Nissana?

Link to post

Ja je isti samo nalepke so druge barve, Dado je njegov frend, sta skupaj na grobniku ponavad...

..tudi slika od nekoga je bila, ki je stal tam ob cesti pri nesreči, verjetno voznik Nissana?
je mal bl okrogu in pobrit?
Link to post

"Vozač Ferrarija Marin Čolak (26), poznati automobilist, preživio je jer je pukom srećom pri sudaru ispao iz automobila. Pronašli su ga uz cestu i prevezli u bolnicu. Samo je lakše ozlijeđen, pa su ga zadržali na traumatološkom odjelu. U bolnici su rekli kako je u šoku zbog nesreće."

Link to post

Ne me narobe razumet.....upam, da se bo pozdravil in vse....ampak zaradi njega je punca mrtva! In to vse zaradi brezglave vožnje po cesti, kjer so bili tudi drugi vozniki, ki bi tudi lahko bili poškodovani. Men se to zdi ekstra neodgovorno!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...