Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

Evo pa je končana sezona Armaroli... Fantje, vsem hvala za sodelovanje!Bilo je odlično (uspešno z moje strani ne kaj preveč :lol: ) Upam, da bo v F1 še večja konkurenca!

Q: Progo sem odpeljal prvič danes ob 19.50, tako da nekih pričakovanj nisem imel. Na koncu 9.mesto, kaj višje se niti nebi dalo...

R: Štart je bil dober, hitro sem se prebil na 5. mesto, čeprav sem vmes naletel na vodičarja, ampak na srečo nisem izgubil kaj veliko... Nato je sledilo nekaj dvobojev(sploh z janijem v prvih nekaj krogih), vendar sta bila Eržen in Janovljak enostavno prehitra, jani je pa naredil napako. Tako, da sem nekako potem brez težav branil 6. mesto, kar je kar soliden rezultat, glede na moj trening tukaj!

Ja nič... Se vidimo v F1 2011 sezoni...

Link to post

Tudi jaz se zahvaljujem vsem z katerimi sem tekmoval bilo je res super,škoda ,da nisem bil boljši.Ampak sem vseeno zadovoljen,da sem se lahko družil z vami.Seveda se vidimo v sezoni f1 pa lep pozdrav Armaroli je ZAKKKKOOOONNNN [ok]

Link to post

Škoda, da je mimo... še par dirk, pa bi totalno padel not :)

Q: Postavil pb, še vedno več kot sekundo za Metelkom, ampak kaj čmo... eni so prehitri.

R: Na dirki na začetku z malo sreče po dveh ovinkih P2, nato me prehiti prehitri Trošt. Potem že gledam, kako celo nekako držim razliko pred 4. do napake (spet). Padem nekam nazaj in se nato bolj ali manj tepem sam s sabo (ene parkrat sem še zgubil :D ). Na koncu 5. mesto, najboljša uvrstitev sezone - seveda zaradi neudeležbe. Sem pa - če se ne motim - sam zbral vse točke za Williams [champ]

Link to post

Q: Ratu mi je res dobr krog, ampak za matica sem bil malo prekratek.

R: Raje ne komentiram.. Štart dober, do prvega ovinka, potem pa same napake. Ne vem kaj mi je blo dones. Na koncu nekaj lepih borb z nejcem, kjer me je premagal in osvojil končno 4 mesto.

LP!

Link to post

Q: odpeljal PB in P1 in malce presenetil samega sebe z izjemnim časom.

R: na štartu sem malce po domače rečeno >zašaltu<, vendar po prvem ovinku sem prišel nazaj na prvo mesto. Nato me je počasi dohitel Trošt, ki je bil res izjemno hiter in imela sva nekaj lepih bojev. Uspelo mi je ubraniti svojo pozicijo in po manjši napaki Trošta, sma do konca dirke vozila na cca 7 sekund razmaka. Z zmago in ob odstotnosti Glavača, pa sem si zagotovil končno drugo mesto v prvenstvu.

No prvenstva je konec. Moram priznati, da sem s sezono zelo zadovoljen. Osvojili smo konstruktorski naslov, naslov prvaka s strani Vodičarja in podprvaka z moje strani. Tako da čestitke celotni ekipi Bennetonicon_champion.gif.

Čestitke še Glavaču za tretje mesto, ter vsem ostalim, ki so sodelovali. Se vidimo v F1 prvenstvu!

LP!

Link to post

No še moj povzetek sezone...

Začelo se je zelo dobro z dvema dobrima predstavama v Franciji in Adelaidi, kjer sem peljal res suvereno in brez napak.

Sledila je dirka v Long beachu, kjer sem se v prvem krogu zapletel v nesrečo in dirko praktično začel iz zadnjega mesta. Med samo dirko sem storil še kar nekaj napak, vendar se moram za 6. mesto na tej dirki zahvaliti predvsem napakam ostalih. S predstavo na tej dirki nikakor nisem bil zadovoljen.

Naslednja dirka je bila dirka v Estorilu, kjer sem zopet prikazal dobro predstavo in sem celotno dirko odpeljal brez napak. Če mi nebi bilo na koncu potrebno varčevati z gorivom bi tudi zmagal, vendar sem potem vsem prislužil piknik [it] (mrhar, upam da to še velja? [ok] )

Potem pa je sledila dirka v Monzi.. napaka na štartu in še kar nekaj napak tekom dirke. Še zdaj ne vem, kako mi je uspelo prilezti na 5. mesto..

Po kazni iz monze sem v Kyalamiju štartal iz zadnjega mesta, in prikazal po mojem mnenju najboljšo predstavo v prvenstvu in zasedel 2. mesto s čimer sem bil zelo zadovoljen.

Nato je sledila še zadnja dirka v Road Americi, kjer sem se dobro kvalificiral, vendar spet napaka v prvem ovinku, kjer me je odneslo nekoliko na travo in nato enostavno odvrtelo nazaj na stezo. Tempo na dirki je bil zelo slab, saj sem na krog zaostajal po 1s za časi, ki sem jih dosegal na treningih.

S končnim rezultatom prvenstva sem seveda zadovoljen, čeprav je možno, da bojo še kakšne kazni, tako da ni izključeno, da se bo prvenstvo odločilo za zeleno mizo.

Sezona je bila zelo dobro obiskana saj je bila povprečno št. dirkačev na dirki kar 17, kar je najboljši dosežek v rFactor ligi na SloRacingu. Upam da bo vsaj taka tudi v F1 prvenstvu, kjer bo boj vsekakor bolj napet kot lansko leto!

LP!

  • Upvote 1
Link to post

Super sezona je bla, čeprav sem veliko manjkal. Te formule so res ponudle online uzitek. Dobra izbira. Mogoče bi bila ze tako dobra udeležba še boljša, če nebi bile dirke ravno v terminih Champions League tekem. ;)

Link to post

Da pokomentiram včerajšnjo dirko:

Q: Uspel mi je dober čas, ampak premalo za fantastičnega Metelka in samo zelo dobrega Vodičarja :)

R: Odličen štart, a sem moral malo popustiti, saj Metelko ni najbolje štartal pred mano, ob meni pa se je izstrelil Kralj. Potem v prvem ovinku čista dirkaška nesreča, kjer so dirkalniki leteli na vse strani, tudi sam sem poletel v zrak in pot sta mi prekrižala oba Lotusa, a sotriti se ni dalo nič, imel sem obilo sreče da sem do drugega ovinka prišel kot tretji. Nato sem takoj prehitel Eržena, ki je slabo pospešil iz drugega ovinka in se podal na lov za prvouvrščenim Metelkom. Bil sem morda desetink dve hirejši od njega, mislim da sva bila celo 4x vzporedno in oba hkrati peljala v ovinek, a bil je močnejši. Fascinirala me je njegova vožnja v najdaljšem najhitrejšem ovinku, saj je vozil povsem na robu izpada, vsak krog celo dirko (priznam, izjemno dirkanje). Sam sem potem v želji naredil manjšo napako, ki me je stala nekje 9 sec in čeprav sem potem dirkal kot zmešan, mi do konca dirke ni uspelo dohiteti Metelka, sem pa zmanjšal razliko na 5 sec in postavil najhitrejši krog dirke, kar me tudi veseli.

Fotografije najbolj spektakularne nesreče v Armaroliju letos:

post-419-0-68100600-1298544336_thumb.jpgpost-419-0-42444600-1298544344_thumb.jpgpost-419-0-95731000-1298544349_thumb.jpgpost-419-0-44050600-1298544354_thumb.jpgpost-419-0-64443900-1298544360_thumb.jpg

post-419-0-40745800-1298544368_thumb.jpgpost-419-0-25853000-1298544373_thumb.jpgpost-419-0-37618900-1298544378_thumb.jpgpost-419-0-41749000-1298544383_thumb.jpgpost-419-0-67458200-1298544387_thumb.jpg

Glede sezone:

Ne najboljši uvod, veliko težav v Franciji s kvalifikacijami, potem boljša forma v Avstraliji a pokvarjena dirka po lastni neumnosti. V Long Beachu optimum in prve stopničke, V Estorilu brez treninga na solidnem 4 mestu, a nisem vedel za šikano v boksih, in sem jasno se zaletel in pozabil sklopit damage repair, tako da sem končal 8. Monza se je izkazala za vrhunsko z mojim prvim in edinim pole positionom in drugim mestom. V Kyalamiju solidna predstava, ampak nekaj hitrih Alienov in sanj o stopničkah je bilo konec.

All in all sem kar zadovoljen s sezono, sploh z zadnjo polovico, kjer sem mislim da pokazal da še nisem za v staro šaro :). Žal mi ob hudi konkurenci ni uspelo doseči željene zmage, ampak nič hudega, užival sem v napetih bojih in tudi jaz upam da se v f1 začenja obdobje hude konkurence, ampak spet ne prehude :twisted:.

Hvala vsem za sodelovanje in dobro udeležbo, maxlu za server (upam da ste bili zadovoljni z mojim vodenjem le-tega) in vsem na slo-racingu, ki so pomgali narediti Armaroli sezono uspešno (zahvalil bi se so-organizatirju in so-ustanovitelju lige Vodičarju, za predstavitev rezultatov Mesariču, za izjemne galerije Rihterju, vsem sodnikom - Novak, Metelko, Rihter, ki so zelo korektno opravljali svoje delo, Janovljaku za pregled replayev in pomoč, +še vsem ostalim ki jih mogoče pozabljam omenjat in se opravičujem že vnaprej :)

Armaroli bo živel dalje, ne brišite ga, saj nas mogoče čaka kaki special event ;), več o tem pa v prihodnosti :)

Lep pozdrav

  • Upvote 2
Link to post

O včerajšnji dirki nebom izgubljal veliko besed, saj sem prišel na dirko s skoraj nič treninga in nisem imel po domače povedano za burek, poleg tega pa sem naletel še na Vodičarja, kateremu se nisem mogel izognit in tako malce klavrno končal letošnjo Armaroli sezono.

Kar se tiče sezone same, sem zelo zadovoljen z vsem dogajanjem, malce sem le razočaran nad svojimi rezultati, saj bi predvsem v Long Beachu in Estorilu lahko tudi presenetil z vsaj kakšnimi stopničkami. Konkurenca je bila takšna kot še nikoli in nekateri si res zaslužijo vzdevek ''Alien'', saj so kot iz drugega planeta. Zahvalil bi se vsem, ki ste na kakršenkoli način sodelovali v prvenstvu.

To je na kratko to, se slišimo v f1 prvenstvu.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...