Skoči na vsebino

SloRacing majice


marko

Recommended Posts

1. mAxL / M / 3 kosi

2. marko / L 2 kosa

3.Oxy /M 1kos /L 1 kos

4.Yelo / XXL 2kosa

5. Gregor Vodičar /M/ 1 kos

6. Killer_B / S / 2 kosa

7. EdgeSLO 1 xxl 1m 1s

8. zokid /m 2. kosa

9. PEK / M + L / 2 kosa

10. MirO / XL 1 kos/ S 1 kos

11. Zamex23 / M / 1. kos

12. Rok Prosen / XL 1 kos

13. Aleš Kurent / L ali XL 1 kos (odvisno od velikosti)

14. Matjaž Murn / L / 1. kos

15. TORQUE / M / 1 kos

16. Rok Lainšček / M ali L (odvisno od velikosti) / 1 kos

17. McBajs / M / 2.kosa

18. Grega Bračič / XL / 1

19. Zoran Mihalj /L 1kos

20. Mouly / L / 1 kos

21. KRUH / L / 1 kos

22. MatejMejak / L / 1 kos

23. Andrej Mesarič / L / 1kos

24. Play/ S / 1 kos in / xl / 1kos

Prou dopade se mi stil majčke, če se da gumo, da ne bo pač podražilo, bi bla res huda!

Link to post
  • Odgovori 335
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tale osnutek od Yelo-ta se mi najbolj dopade do sedaj...

1. mAxL / M / 5. kosov 2. marko / L / 2. kosa 3.Oxy /M/ 1kos /L/ 1 kos 4.Yelo /XXL/ 2.kosa (Število bo odvisno od cene! Velikost je pa tudi včasih vprašljiva! No zaenkrat ostanem pri tem! ) 5. Gre

Kaj je zaj z temi majicami oziroma tiskom? To pa že gre tolk dolgo zravn,ko da bi se celi kombinizoni delali! Če bomo še malo čakali bomo tako ali tako morali bunde naročit!

Posted Images

Po moje bo še najbolš, če ti maxl da font :D

Upam da bo dal...:)

Saj ne da se hočem vmešavat zraven v izdelavo oz obnovitev logota, ampak če nas več naki "spaca" bomo mel več materiala za izbrat ali??

Link to post

To je res kar je Yelo napisu, tak da se sam treba odločit kar hočemo, tut glede izdelovanja majic, če bo crome look potem odpove lepljenje na majice in ostane sitotisk.. Čist od nas odvisno.

Yelo, a je z namenom tvoj predogled logotipa samo SLO pobarvan pa vse ostalo črno al men kaj narobe kaže??

Link to post

Pa saj ponavadi tiskane majice niti nimajo veliko odtenkov barv.. tudi nwm kako bi ta crome effekt prišel do izraza na maijcah.. Meni osebno je bil že Markov osnutek čisto vredu.. tudi preprosto je lepo če ne še lepše!

Link to post

To je res kar je Yelo napisu, tak da se sam treba odločit kar hočemo, tut glede izdelovanja majic, če bo crome look potem odpove lepljenje na majice in ostane sitotisk.. Čist od nas odvisno.

Yelo, a je z namenom tvoj predogled logotipa samo SLO pobarvan pa vse ostalo črno al men kaj narobe kaže??

:D Ja tolk mi je uspelo včeraj zvečer spacat! Zato je samo SLO! No...je pa res,da prvič delam kaj takšnega in zato gre bolj počasi.

Me pa zanima kaj je bolj kvalitetno? Lepljenje ali tisk!

Da se ne zezam brez veze.

Link to post

:D Ja tolk mi je uspelo včeraj zvečer spacat! Zato je samo SLO! No...je pa res,da prvič delam kaj takšnega in zato gre bolj počasi.

Me pa zanima kaj je bolj kvalitetno? Lepljenje ali tisk!

Da se ne zezam brez veze.

Glede kvalitete je pa tak (baje, tak mi je reku) čisto odvisno od tega kak je zadeva če je v vektorjih, narejena. Glede sitotiska pa ne vem kak gre, samo je pa baje velika možnost da pridejo slabši robovi, pa muckasto celo mogoče.

Glede SLO pa sm mislu da je sam pr men kej zaj****. Bom jst tut probu kej bolšga narest kukr učeraj.

Link to post

Aha! Ok! Se pravi bo najbrž v vektorjih boljše.

No bomo pač probali čim bolj natančno naredit! Pol pa naj mojster pove če je ok. :wink:

Torque.......glede crom efekta je pa tako,da je logo na majici kar velik in zato bo prišel do izraza,če bo le tisk kvalitetno narejen.

Vsaj jaz mislim tako! Sicer pa naj mojster pove svoje. Če ne bo OK ga pač umaknemo oziroma zbrišemo.

Vprašanje je edino še kakšne barve bodo majice. Če bodo črne pol bo treba logo še z svetlo barvo obrobit.

Link to post

Kaj pa če bi bile recimo modre?? Čist tak rečem.. Krom efekt bi zgledu zelooo lepo ja, sam nardit ga je pa drugo, pa natisnit, ker on mora za lepljenje vsako barvo posebaj izrezat nalepko...

Link to post

1. mAxL / M / 3 kosi

2. marko / L 2 kosa

3.Oxy /M 1kos /L 1 kos

4.Yelo / XXL 2kosa

5. Gregor Vodičar /M/ 1 kos

6. Killer_B / S / 2 kosa

7. EdgeSLO 1 xxl 1m 1s

8. zokid /m 2. kosa

9. PEK / M + L / 2 kosa

10. MirO / XL 1 kos/ S 1 kos

11. Zamex23 / M / 1. kos

12. Rok Prosen / XL 1 kos

13. Aleš Kurent / L ali XL 1 kos (odvisno od velikosti)

14. Matjaž Murn / L / 1. kos

15. TORQUE / M / 1 kos

16. Rok Lainšček / M ali L (odvisno od velikosti) / 1 kos

17. McBajs / M / 2.kosa

18. Grega Bračič / XL / 1

19. Zoran Mihalj /L 1kos

20. Mouly / L / 1 kos

21. KRUH / L / 1 kos

22. MatejMejak / L / 1 kos

23. Andrej Mesarič / L / 1kos

24. Play/ S / 1 kos in / xl / 1kos

25. T7ank / XL / 1 kos

Še dobro, da tu pa tam preverim stran =P

Katera firm amajic pa bo? Fruit of the loom?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...