Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Na dirko so uvrščeni:

  1. Janko Glavač
  2. Mark Apat
  3. Vedran Kralj
  4. Jani Šoster
  5. Matjaž Murn
  6. Igor Slapar
  7. Matej Mejak
  8. Aleš Kurent
  9. Marko Novak
  10. Marko Mejak
  11. Sašo Prosen
  12. Rok Prosen
  13. Mirko Novak
  14. Jure Škraba
  15. Vito Križnik
  16. Sandi Jerman
  17. Mitja Prezelj
  18. Jure Zupan
  19. Denis Senker
  20. Davorin Zorko
  21. Mitja Šeruga
  22. Denis Bašelj
  23. Tomaž Eržen
  24. Matej Plesničar
  25. Samo Golobič
Link to post

Q: Dosegel precej slabši čas kot na predkvalifikacijah, ker nisem shranil setup.

R1: Dobra dirka, a kaj, ko sem moral šparat gume, glih toliko da sem prišel skoz.

R2: začetek dober, prišel do 13 mesta, potem pa zamudil zavorno linijo in sem odletel v gume pa sem kar odstopil.

Link to post

Q: slabo

R1: slabo in ko sem vidu da za mano ni nobenga in pred mano so hitrejši, sem začel malo sideways action :D

R2: po kaosu in neprevidnosti ostalih sem pristal v pesku in na zadnjem mestu...nadaljeval v poskusih drifta skozi ovinke :D

Link to post

Katastrofa....

Q: Iztisnu maximum iz avta in 8.mesto... Glede na čase ostalih sem takoj vedu da bo tale vikend bl zanič.

R1: Zgubu še par mest na startu in na koncu ter 10. mesto.

R2: Spet max iz avta, nobene napake, a 7 mesto... nič jasno...

KG so naju z Markom tukej potolkli, tko da upam da jih ostali zdaj dobite mnogo. [guns] [guns] [guns] Čestitke Bad Boysom in nasploh vsem za super voznjo v obeh dirkah.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...