Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Če boš prodajal volan poročej.

Drugače pa mogoče ti je zobnik preskočil, uničil spodej zobe, enako sem sam naredil, ko sem ga razkopal in priklopil lotal frex menjač, in če imam prav sem sfalil 2 zoba pri sestavi, ga prižgem in se je v eno smer zasukal ,nato ustavil in tam stal, ker more biti na srediti, sicer pa ga je enostavno razdret in pregledat ,preštet zobe.Na koncu, le da je na sredini mali zobnik.

Drugače sem pa 100%, da v Eventusu dobijo elektroniko, le vprašanje kakšna je cena.

Link to post
  • 1 month later...
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moj G25 spet ne sodeluje z mano..

Že pred časom me je začela matrat bremza- v Race07 mi vsake tolk začne samo bremzat- kot da se pedalka ne vrne 100% nazaj.. parkrat udarim po njej, pošljem v PM, spremenim sensitivity in deluje? Na srečo mi je ratal v Eventusu pred kakim letom dobit nova pedala in je blo bolš..

No zdj pa spet.. Sred vožnje pogruntam da neki ne štima in da volan nenormalno trese.. dam zunanjo kamero- pravi lightshow!!! Ampak mi ne gre u glavo- v iRacingu, rFactorju pa tut v C.A.R.S. vse deluje OK.. Samo Race07 bluzi [Jel2]

Vmes sem naredil format, vse nastavitve v Logi Profilerju spremenil, prav tako v Race07.. Spucal sem jih tudi že, kabli so tut ok..

Kakšen predlog?

Sicer pa, zaenkrat to še nikol ni nardil sredi dirke, zmer me najde jebat ko s kolegi vozimo Time Attack [Joj]

Link to post

Brnik, Slovenia 07/02/2012 9:14 Destination Scan

No, senzor je ze na Brniku, zdaj me pa zanima, če te ni doma, pri tem UPS, kam pol dajo? :) Na pošto al kako drugače?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...