PEK 2,291 Posted December 22, 2019 Share Posted December 22, 2019 (edited) Potek dirkaškega vikenda:21:00 Kvalifikacije21:15 Dirka 1 (razvrstitev glede na rezultate v kvalifikacijah) 25 minut = 20 krogov 21:45 Dirka 2 (razvrstitev glede na rezultate v dirki 1, obratni vrstni red za prvih 10 voznikov) 25 minut = 20 krogovServer ONLINE (časi : http://sloracing.ddns.net:50041/lapstat) - nekateri casi niso pravilni IME: slo-racing.com TOCA BTCCPASS: sloracingDirkalniki: PrenosSteze: PrenosSkinpack v2: PrenosV PRIMERU ODSOTNOSTI PROSIM DA SPOROČITE ČIM PREJ (zaradi slotov na Thruxtonu) Taprava dirka leta 1998: Edited December 22, 2019 by PEK Quote Link to post Share on other sites
PEK 2,291 Posted December 22, 2019 Author Share Posted December 22, 2019 V kolikor veliko število (cca 10) ljudi odpove dirko zaradi novoletnih rajanj, bomo dirko prestavili za teden dni! Quote Link to post Share on other sites
Tomaž Eržen 1,083 Posted December 23, 2019 Share Posted December 23, 2019 Jaz odpovem, če bo moja odpoved manjkala za odpoved Quote Link to post Share on other sites
mancSLO 1,945 Posted December 23, 2019 Share Posted December 23, 2019 (edited) Takole. Malo smo se podružili in pozabavali. Z novim letom se prične v trenutno moji primarni "sim" novo prvenstvo, zato se iz tega prvenstva odjavljam, saj za oboje ne bo časa. Edited December 23, 2019 by mancSLO Quote Link to post Share on other sites
Rokovnjac 783 Posted December 23, 2019 Share Posted December 23, 2019 Pred 1 uro , mancSLO je napisal: Takole. Malo smo se podružili in pozabavali. Z novim letom se prične v trenutno moji primarni "sim" novo prvenstvo, zato se iz tega prvenstva odjavljam, saj za oboje ne bo časa. Čak, čak mal. A ti veš da maš podpis z Japonci? Ne morš tkole, ajga, bojo nindže pršle 3 Quote Link to post Share on other sites
PEK 2,291 Posted December 23, 2019 Author Share Posted December 23, 2019 Marjan thnx za stream pa udelezbo, fajn dirkanje je blo.Na Thruxtonu je velik problem sekanje zadnje sikane. Velja isto pravilo kot je veljalo na Doningtonu. 2 kolesa morata biti ves čas na stezi (ne na črti ki oznacuje stezo ampak na stezi!) Quote Link to post Share on other sites
Luka Peklaj 57 Posted December 29, 2019 Share Posted December 29, 2019 Nisem prepričan, da mi bo uspelo danes. Še čakam na sms al dobim obiske al ne, tko da trenutno bi kar sporočil odsotnost, se pa zna zgodit da mi bo useen ratal. Tako da če ni placa na serverju me kar črtajte. 1 Quote Link to post Share on other sites
branebrane 30 Posted December 29, 2019 Share Posted December 29, 2019 Mene tudi lahko črtate. 1 Quote Link to post Share on other sites
Tomaž Eržen 1,083 Posted December 29, 2019 Share Posted December 29, 2019 Rezultati/Results Posnetki/Replays 1 1 Quote Link to post Share on other sites
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.