Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

Ajde, recimo da zaradi tega ne bodo serverji spet pockral :D

Citat

We are making a change to the field size of our Special Events going forward. Instead of having 60 cars per split we are going to be moving to 55 cars per split. This is to assist broadcasters who have been experiencing issues while trying to spectate and broadcast 60 car fields. 
This will not prevent anyone from being able to participate and race and will simply result in more splits of 55.

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

Nope , vse je narejeno, problem je v tem da TP ne dela vedno za avto  v katerem voziš, za ostale pa ja. V ligah zaradi tega delajo skinpack-e in jih pošiljajo okoli. Najbolje da sam skin preimenuješ tako da bo imel pravi id in potem bo delal..

image.png.e7cf49339d4ff354935d2ab62fce0429.png

Link to post
Deli na drugih straneh
8 minutes ago, silicijeva dolina said:

Za teamski skin je potrebno popraviti ime skina (dodati ID številko team-a) in ga dodati za  team, kajti sedaj imamo črn skin.

Mogoče moreš zalaufat TP programček? Da osveži

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 1 uro , edgeslo je napisal:

Nope , vse je narejeno, problem je v tem da TP ne dela vedno za avto  v katerem voziš, za ostale pa ja. V ligah zaradi tega delajo skinpack-e in jih pošiljajo okoli. Najbolje da sam skin preimenuješ tako da bo imel pravi id in potem bo delal..

image.png.e7cf49339d4ff354935d2ab62fce0429.png

Sploh mi ne najde skina, ker sem imel narejeno, da mi je po končanem sešnu zbrisalo vse skine, ki so bili na razpolago. Mislim, da bi moral biti naslednjič, ko se bom prijavil v online Drugače pa bi bil vesel, če ga lahko dal na dropbox ali pa kamorkoli, da  si ga lahko DL.

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo : https://drive.google.com/file/d/15hJlqbYm_Husj2QhSpJJ8Rq1iYUvEA7I/view?usp=sharing

Je pa to očitno splošni problem.. razvijalci TP so že v akciji 

Patrick Lindsey wrote:Can you guys get an output when it doesn't work?

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Hmm ne vem, sam meni tp že lep čas ne dela prav tako da dvomim da je to res. 

 

Glede na situacijo bom danes v prvi temi dodal link do skina za avto in cunje,kako skopirat pa najbrž že znate :)

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Heh, me bo Sašo še v road potegnil, če bo šlo tajole naprej:P.

Btw: thx @edgeslo za vse iR hinte.

Kot sva govorila,potrebujemo še določit:

- kdo bo ekipo prijavil

- kako bomo funkcionirali (spotter...)

- vrstni red. Tle sta po dosedaj zanih podatkih dve logiki:

1. prvi štarta najhitrejši, da se otrese gt3 ekip...

2  prvi štarta najpočasnejši od nas in pazi, samo da preživi začetno dogajanje in razvrščanje prvo uro.

Ps: Tisto road sem se hecal🤗..

Link to post
Deli na drugih straneh
pred 50 minutami, mancSLO je napisal:

Heh, me bo Sašo še v road potegnil, če bo šlo tajole naprej:P.

Btw: thx @edgeslo za vse iR hinte.

Kot sva govorila,potrebujemo še določit:

- kdo bo ekipo prijavil

- kako bomo funkcionirali (spotter...)

- vrstni red. Tle sta po dosedaj zanih podatkih dve logiki:

1. prvi štarta najhitrejši, da se otrese gt3 ekip...

2  prvi štarta najpočasnejši od nas in pazi, samo da preživi začetno dogajanje in razvrščanje prvo uro.

Ps: Tisto road sem se hecal🤗..

Nič hec, je že gotovo,kar si rekel si rekel... od zdaj naprej samo še road, oval pa sam za največje praznike :P

Ja dajmo se na discordu zmenit kar se še imamo če ne bomo napisal ena 300 strani :) Po možnosti danes ?

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...